• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IGRACEKTorchlight [Diablo reloaded] - jeste jeden level a du spat...
    rozbalit záhlaví
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SIRLOON: lepsi koupit az to vyjde, chybi tam spousta kontentu zatim, vcetne tretiho aktu a endgame a navic bude wipe pred vydanim
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    XINDL: jooo, porad nevim jestli to uz koupit :) at to stihnu dohrat nez budou Shadowlands
    XINDL
    XINDL --- ---
    LOJZEE: nejake aktualni info k torchlight 3? :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    SIRLOON: ano, mne to vcera uz nepadalo
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    LOJZEE: uz je to aspon stabilnejsi?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    co me hlavne zaujalo z novych mechanik, ktere jsem neznal, je za a) lifebound tag na itemu, o ktery hrac prijde po smrti a za b) mate tri sloty pro pasivku, kterou si muzete vybrat z jakehokoli legendarniho itemu, ktery rozbijete
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    torchlight 3 se zacal vcera prodavat na steamu za 30e, zatim je to jen early access a vypada to podle toho, skoro kazdeho to porad kope ze serveru a neni tam singleplayer moznost, takze si vlastne vetsina lidi zaitm nezahraje, pokud nema stesti.. ale kdyz uz je clovek ve hre, tak se zda, ze to bude kvalitni nastupce, az se to doladi.. ja se zatim dostal na lvl2 a od te dobe uz me to nenecha pripojit, ale neni se co divit, takovehle pure online arpg game maji pri launchi a prvnim naporu opravnene problemy, napr d3, nehlede na to, ze tady se clovek muze druzit s daleko vetsim poctem hracu, minimalne ve mestech.. nektere mechaniky, jako forty a utvareni charakteru/buildu, peti a jejich nove vlastnosti, jsou v zanru pomerne originalni a myslim, ze se to cele ubira vlastni zajimavou cestou.. cena je zatim dost vysoka za to, jak to momentalne vypada, ale snad to bude otazkou dni, nez se poladi to, aby alespon velka vetsina mohla hrat. to by mel byt asi i minimalni predpoklad, aby se hra mohla prodavat v ea, jinak je to zlodejina.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Torchlight III - Join The First Expedition
    https://www.youtube.com/watch?v=lnqlr7HcWyQ
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DiabLoL 1 ep 1 The Meating Room
    https://www.youtube.com/watch?v=CSR5qvoWkxI
    XINDL
    XINDL --- ---
    WASQ: oooooooooooooooooo, doufam, ze to rozjedu :D
    WASQ
    WASQ --- ---
    Fresh news :)
    Torchlight Frontiers - Hands-On Gameplay & Impressions
    http://www.youtube.com/watch?v=pEWGq9Vu83g
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Ahoj, takovej dotaz. Jsem ve Watchweald temple, rozmlátil jsem všechny urns a neotevřela se mi tajná místnost. Tušíte někdo přesně, kde ta urna na tajnou místnost je?
    GAF
    GAF --- ---
    SIRLOON: to bohužel nevím. Hraju to na HC jako takové, samotné, abych to mohl hrát s bratrem. Hráli jsme na sázku, kdo umře jako první a ztratí postavu, tak musí týden umývat nádobí za oba. S úsměvem. :D vyhrál :D bra :D tr :D :D
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    GAF: on jeste nekdo hraje TL? :) to je pekne :) sou na to nejake zajimave HC mody?
    GAF
    GAF --- ---
    Právě jsem našel jeskyni s...

    Blair's notes.

    Začínalo to něčím jako: Benningse to dostalo. Už není jedním z nás. Bojím se, co přijde...

    A jako hlavní poklad byla McReadyho brokovnice.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    http://mod.diablo1.eu.org/ Diablo reloaded ;-)
    GAF
    GAF --- ---
    Jdu dát přiopilej svojí 16. lvl hardcore na Veteran obtížnost. Držte mi palce. Já vim, že jsem teď dementní.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    po nějakym čase sme zase dali pořádnou několikadenní LAN-párty s krycim názvem "*****", a volba padla na TL II, páč Median XL už na těch jejich monitorech vypadá fakt hrozně,,, na D3 dlabem,, a PoE by bylo pro ostatní nefér -;]

    byli jsme čtyři, a jak už máme tradičně ty "povolání" daný, tak sem nakonec byl nejlepší Embermage, počet úmrtí to může dosvedčit! :D

    prej je to ARPG, ale zjistil jsem, že to je:

    - akční mlátička
    - ekonomickej simulátor
    - simulátor bloňdatění
    - a droga neasi, eště jeden level a pak to padne :D

    nějaký to pivo, trocha rumu, špek neasi, a to si vůbec nedokážeš představit, jak nám to šlo dobře :)

    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    WASQ: ja zase ve swetru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam