• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GANBOYMilitary and outdoor Foods (MRE, BDP,RCIR, etc,,,,) co jist kdyz nejbliszi civilizace je 30km skrz prales?
    http://www.mreinfo.com/

    rady, testy, zazitky, doporuceni, varovani a jine pojednani o jidle ktrere je schopne preckat atomovy vybuch a pritom byt podle vyrobce stale pozivatelne...

    http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.php?t=164671 zdroj mnohe inspirace

    degustacni vecer vojenskych jidel, aneb prave strasti valky

    prvni test: streda 2.12. (mozna zmena, jeste upresnime)
    ucastni se:
    ganboy
    naturell
    meyham
    anarchy
    radar?
    aaletian?
    ??
    ??

    mecheceh bude u gannaturelovic, drescode: UNIFORMA, slusne vyhcovany jedinec vezme i vystroj!
    rozbalit záhlaví
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ANARCHY: což pro mě osobně znamená- musíš začít falt trpět hladem,
    Protože podobný sladký kaše za normální situace nepozřu.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GANBOY: To co tam uvádějí v sekci Breakfasts vypadá docela poživatelně - prostě ovocná/sladká ovesná kaše...
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ANARCHY: takže je to nánada pro lov pernaté a jiné zvěře + potrava pro vegany- ty sou zvyklý trpět.

    Ps: docela mě rozesmálo jak se na začátku SVO vyrojili recenze na ruský MRE a jak mě a Anarchymu to samý jídlo (ale někdy 2010) chutnalo…
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    GANBOY: viz. tahle uživatelská recenze ;-)

    GANBOY
    GANBOY --- ---
    ANARCHY: trochu to ve mě budí dojem že britové si vzpoměli jaké výkony podává voják když zjistil že nepřitel má čerstvel potraviny a on sám je týden krmený polní stravou…
    WICKING
    WICKING --- ---
    ANARCHY: Tak tak. Jednak půlden nebo den. Pak emergency ration i s vodou. Trvanlivost 15 let, bez konzervantů. Vodu mají na 50 let.
    Našel jsem leták… www.pro-ration.com
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WICKING: Děkuju...
    BTW v čem spočívá ta orientace na military/prepper zákazníky? Plánují dělat nějaké kombinované balíčky typu amerických MRE?
    WICKING
    WICKING --- ---
    ANARCHY: Hele ve fotkách to nemám, zkusím večer kouknout, jestli nemám podklad...
    Ale viděl jsem mock-up obalů a mluvil jsem s nimi o tom. Vypadá to fakt pěkně.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WICKING: Koukám na jejich web, ale nic tam o tom nevidím - dá se k tomu někde najít něco bližšího?
    WICKING
    WICKING --- ---
    Mimochodem Adventure Menu rozjíždí koncepty pro Military segment a preperský segment. Celkem mě to zaujalo. Zatím priorizují armádní segment, ale něco pak má jít i do běžného prodeje...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Ty příchutě hlavních jídel mně teda trochu děsí, ale vypadá to, že Briti přišli se skutečně hodně malými a lehkými balíčky instantních potravin

    TentMeals | Camping Meals and Expedition Food
    https://tentmeals.co.uk/

    The Smallest Backpacking Meals on the Market? Tent-meals taste test
    https://www.youtube.com/watch?v=kqVqwtKAA9o
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MUADDIB: Pravda, ty jsou dehydrované...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ANARCHY: a co ty zimní verze?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KEB: Ten clovek se rozhodne zlobit bude, pokud jeho ID nekde zverejnim - jednak ta MRE jsou nejak vykseftovana s US vojaky na nemeckych zakladnach, takze uz zdroj neni zcela neprustrelne legalni, a nejsem si jist jestli a jak to (uz s ohledem na nelegalnost a zcela jiste nevyuctovatelnost zdroje) zdanuje...
    KEB
    KEB --- ---
    HNZDD: nebud soukromník, ten člověk se určo nebude zlobit, že mu někdo dělá reklamu.

    ANARCHY: čímž chci říct, abys to id dal sem :)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    ANARCHY: dej mi do počty jeho id please
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    HNZDD: na facebooku od cloveka co prodava m.j. MRE a dalsi veci, zejmena US...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    ANARCHY: Ahoj kde jsi je koupil?
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    jako ty pilotni davky co ma anarchy- jedl sem to taky a je to vcelku fakt dobry.
    jenom teda je to jako lembas- dve sousta sou snidane.. a fakt sou!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam