• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHMADEnyx challenge: Race Driver GRID + TOCA Race Driver 3

    Mám zájem jezdit Race Driver GRID?

    13 hlasy od 13 respondentů




      Diskuze slouží primárně pro dohadování multiplayer závodění ve hře TOCA Race Driver3 a nově v Race Driver GRID, případně debatám o této hře, či příbuzných tématech.
      Na nástěnce je tabulka aktuálního pořadí jezdců, popis jak se k závodění přidat a základní organizační pravidla.

      rozbalit záhlaví
      FORREST
      FORREST --- ---
      SHMADE: Aha,
      ja si to hlavne chci vyzkouset. S parenim pres Internety nemas zkusenosti a bojim se, ze bez volantu to bude s vama marne...
      Tak chci vedet, jestli ma cenu se tesit.
      :-)
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      DANII_DP: já ho tam dal rovnou a nijak si to nestěžovalo... uvidíme až otestujem, případné mouchy pozabíjíme :)

      FORREST: já jsem teď ve čtvrtek a pátek marnej, ale založit může kdokoliv, tak stačí napsat sem a třeba se někdo připojí
      FORREST
      FORREST --- ---
      S casem to mam taky horsi.
      navic jeste nemam ani koupenej volant, ale GRID jsem celkem hral, tak snad bych se alespon trosku chytal. Urcite bych rad vyzkousel...
      Co treba alespon mini pokus zitra, pokud by se to zvladlo?
      At alespon zjistim, jestli to pujde...
      Bez volantu a s ne extra pripojenim....

      // Sry, musim se ted ucit matiku, tak hledam vsechny jina rozptyleni....
      DANII_DP
      DANII_DP --- ---
      jeste poznamka, patch 1.3 se instaluje na 1.2 :)
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      Upravena nástěnka, budeme hrát tedy tu opatchovanou verzi 1.3
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      DANII_DP: vyzkoušeno, dík, na nástěnce to upravim...
      DANCHEZ
      DANCHEZ --- ---
      tyjo dal bych, ale neni casu posledni dobou:(
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      Díky, vyzkoušim.
      DANII_DP
      DANII_DP --- ---
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      DANII_DP: tak pohoda, otestuju a kdyztak poupravim "návod", můžeš ten crack, případně i update někam natáhnout?
      DANII_DP
      DANII_DP --- ---
      mam tu zkusenost, ze s ofic. updatem 1.2 a crackem od battery to frci
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      DANII_DP: ale nejde ten multiplayer... nebo máš jinou zkušenost, nám to nešlo
      DANII_DP
      DANII_DP --- ---
      po update-u je tam vic trati a zavodu... :P
      SHMADE
      SHMADE --- ---
      Ač jsme si zde v jednu dobu pěkně zazávodili, tak diskuze upadla a frekvence závodění se dostala k nule. Je zde ale něco co by mohlo vlít novou krev do žil tohoto klubu a to, že COLON zjistil, že bez jakýchkoli problému jde hrát online multiplayer i warez verze hry Race Driver GRID. Už jsme to testovali, takže to opravdu funguje. :)

      Tímto bych rád pozval všechny zájemce zpět do tohoto klubiku a doufám, že se brzy uvidíme na dráze, co je potřeba udělat (v podstatě NIC ) je naspsáno na nástěnce.

      Zatím by bylo fajn si hru postahovat/nainstalovat, začneme jen tak ježděnim pro zábavu, časem, jestli se to uchytí a bude nás nějakej rozumnej počet, tak můžem udělat zase nějakej šampionátek jako v TRD3.

      Pro ty, kdo neklikne na nástěnku, tak ve zkratce: neinstalovat žádný updaty, nebo patche, k multiplayeru neni nic potřeba, jen ve hře vytvořit profil a je to.


      GONZA223
      GONZA223 --- ---
      DANII_DP: joooooooooo :) je to presne jak říkaš :) jsem si nevšimnul,že jsou tam dvě varianty pro nastavení :)

      hned mě to baví 100x víc ... na tý klavesnici je to neovladadelný .)
      GONZA223
      GONZA223 --- ---
      DANII_DP: jdu to zkusit ...
      DANII_DP
      DANII_DP --- ---
      GONZA223: v options -> driving options -> controls -> mas 2 karty dole, prvni je default preset a druha se da nastavovat, kze to premapuj tam rucne
      i kdyz me fungoval ovladac k xboxu i klavesnice bez nastavovani... :P
      GONZA223
      GONZA223 --- ---
      SHMADE: zkus to :) me to proste neslo ... pritom i Oblivion jde ovladat na gamepadu ...
      SHMADE
      SHMADE --- ---

      pojedu ještě někdy?

      10 hlasy od 10 respondentů

        SHMADE
        SHMADE --- ---
        a co nějakej závod? to tu trochu umlklo...
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam