• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKYTZdravotní sestřičky
    Image Hosted by ImageShack.us

    Studium zdravotních sester
    Práce v nemocnici, zkušenosti, spokojenost
    Radosti i starosti zdravotních sester
    Práce v zahraničí
    Fotky apod.

    Jsem zdravotní sestra

    39 hlasy od 39 respondentů

    rozbalit záhlaví
    MXL
    MXL --- ---
    SPACEANGEL
    SPACEANGEL --- ---
    VZR: zdravotni sestra neexistuje. zdravotni bratr taky ne.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    LENIEUX: Stále platí :)
    VZR
    VZR --- ---
    Dobry den,
    shanime zdravotni sestry/bratry pro odberove misto na Covid-19 v centru Prahy (Revolucni 30).
    Pracovni doba dle dohody - mozna i obcasna vypomoc. DPP, castecny pracovni uvazek, Cestina nutna, Anglictina, Rustina vyhodou.

    Zivotopis s kontaktem, prosim na anezka.vesela@aiomica.com.

    Diky

    #staynegative
    www.staynegative.cz

    Anežka Veselá
    774 163 799
    aiomica, a. s.
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Zdravim, taky sem jdu s dotazem na zdravotnika.. Poradame v Mlekojedech Circus Culture Fest. Je to mala akce na plazi. Je to jen pohoda na plazi, ale pro jistotu bychom tam nekoho sikovneho s lekarnou meli. 5.7. - 7.7. Odmena jista :)
    REDCLIFF
    REDCLIFF --- ---
    Zdravím, pokud to sem nepatří, omlouvám se, ale sháníme šikovného zdravotníka/zdravotnici na open-air akci na nadcházející víkend. Lokalita Votice. Našla by se tu nějaká dobrá duše? :-) Více kdyžtak v poště. Děkujeme!
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Zdravim, kdyby byl nekdo z okoli Berouna, Horovic, Praha Zapad- hledame sikovne sestricky na novorozenecke oddeleni do Horovic (vseobecne sestry, PA i detske)
    Kdyztak do posty .)
    CLIFFAN
    CLIFFAN --- ---
    Ahoj, nebyla by tady nějaká sestřička, která by měla zájem pracovat v Praze v zubní ordinaci? Jsme mladý a přátelský kolektiv a hledáme někoho, kdo by zapadl do týmu. Díky díky
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    Ahoj, nejste tady některá v nemocnici Sušice? LDN? Díky
    BARBARA0709
    BARBARA0709 --- ---
    Ponuka, ktorá by pre niektorých mohla byť zaujímavá (pokiaľ obťažuje, ospravedlňujem sa): v Prahe otvárame ďalší ročník "Sebezkušenostní a růstové skupiny pro studenty pomáhajících profesí a začínající profesionály". Veríme, že by z nej mohli profitovať aj zdravotníci. Viac info tu: http://www.terraweb.cz/news/16/91/Sebezkusenostni-a-rustova-skupina-pro-studenty
    BARUNST
    BARUNST --- ---
    nemáte taky někdo prosím skripta z interny od Pacovského?
    VERUN
    VERUN --- ---
    Ahoj, je tu někdo kdo studuje nebo má specializaci ARIP? Měla bych pár otázek. Pošta. Děkuji :-)
    BODLINKA
    BODLINKA --- ---
    kolegyně, nemáte některá schované ty pěkné sestřičkovské šatičky se zástěrou co se nosili dříve? my je měly na praxi, ale asi se vyhodily. sháním je na tábor jako stylový úbor zdravotnice ;)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    sem doufal v nejaky sexy fotky :)
    TALANKA
    TALANKA --- ---
    ALDETRUDA: No, ta voška je fakt k ničemu, pokud vím, měly se i rušit. Neučí se tam prakticky nic jinýho než na zdrávce a ani k tomu titulu v nemocnicích, IMHO, moc nepřihlíží. A v zahraničí se to neuznává vůbec. Když už se pachtit s nějakým studiem, tak ten bakalář, mno. Já jsem letos přihlášená k přijímačkám na druhou lékařskou, tak jsem zvědavá :o)
    KLARINULA
    KLARINULA --- ---
    LUCIEW: ja 2APA :)
    LUCIEW
    LUCIEW --- ---
    KLARINULA: 3AVS, snad se dokopu se statnicim :)
    VITECH
    VITECH --- ---
    Ahoj, má přítelkyně píše bakalářku a potřebovala by poradit nějaké zdroje na téma "rehabilitace dýchacích cest po hrudních výkonech (plicní resekci)". Nevíte prosím o něčem? Nějaká vhodná literatura? Díky
    LENCA
    LENCA --- ---
    já jsem taky pro Bc., mám sice oboje, ale voška mi je dá se říct k ničemu. Nevím jak je to v Praze, ale dá se zvládnout Bc. s dítětem (sama jsem to tak dělala). Dojížděla jsem z Brna do Zlína. A moje kamarádka dokonce se 2 maličkými dětmi dojíždí z Brna do Pardubic a bez problémů..ale je to velký opruz..pokud se do toho zakousneš uteče to strašně rychle :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam