• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOCHANSKITVeggie Parade
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    MRMLVHNOJU: achjo, za týden mi bude 26, tak to mám asi smůlu
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    MRMLVHNOJU: díky ti, vypadá to zajímavě
    MRMLVHNOJU
    MRMLVHNOJU --- ---
    Ahoj,
    podílím se na koordinaci české části workshopu, který by někoho z vás
    mohl zajímat: http://www.evropskemesto.cz/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=736&Itemid=20&lang=english
    Hodně štěstí,

    Ondřej
    Multikulturní centrum Praha
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    MYKO: tojono... kdyžtak ještě videomastera ukecáme, jestli by ten konec nešel upravit :) Jinak dík:)
    MYKO
    MYKO --- ---
    KOCHANSKIT: skoda useklyho konce, ale jinak povedeny :)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    S křížkem po funuse /s cukrovím po vánocích
    Veggie blešák - cukroví
    ale přece! :)
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    YYUGH: bohužel už ne:(
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    YYUGH
    YYUGH --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DAWRON: Zdar, to nejsem. Ale co neni, muze byt :-)
    LAFLY
    LAFLY --- ---
    COLMON: slozeni lidi v teamu veggie parade je ruzne...osobne patrim do skupiny lidi DIY apod.neni treba to vice rozvadet...presto je treba pracovat se soucasnym stavem ve spolecnosti, takze tam kde je efektivni jednat radikalne jednam tak, kde je treba zjemnit jsem tissi a vnimavejsi vuci ostatnim, tak je i koncipovana akce veggie, bude-li treba zastavit transport telat nebojim se mluvit za ostatni ze pujdou ten transport zastavit i vlatnim telem, bude-li treba trpelive vysvetlovat a pozitvni formou predavat informace o vegantvi znovu se nebojim mluvit za ostatni, ze to takhle budu delat.
    co se tyce vyuziti znamych tvari, za me rikam ucel svedci prostrdky, ale je treba se nejdrive se temi osobnostmi sejit a zjistit na jakem levlu se momentalne nachazi...veganstvi je pro lidi, planetu i zvirata...a pokud neni tento kruh uzavren neco v nem chybi...osobne jsem schopna jednat co se tyce osobnsti jen s temi, kteri jiz tento kruh uzavreli a nejde jeno pozu ci trend...
    osobne by se mi dobre spolupracovalo s mobym :] ale to az jindy
    BANANABOY: diky za dobry postreh ohledne poskytovani ucelenych informac...viz rizika B12, libi se mi to diky
    LALINA: nemyslim si ze by akce tohot typu bula OT, jak uz jsem psala jedna se o vic nez jen o zvirata...starejme se o prostor ve kterem zijeme, zajimejme se c na nas developeri chystaji, kde chteji znicit zelen a nastrcit podnikatelske budovy...diky
    KOCHANSKIT
    KOCHANSKIT --- ---
    COLMON: já jsem určitě pro. Uvažovala bych o oslovení Jaroslava Duška, Jana Buriana, Petra Wachlera... prostě lidí, kteří jsou obecně známí a umí problematiku často velice pěkně podat :)

    Jinak nejsme složeni z lidí aktivních v D.I.Y hardcoru... Ale zdá se nám fajn navazovat spolupráci, protože mají dobré zkušenosti např. s pořádáním akcí a i s tím vařením :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MAARA_MAARA
    MAARA_MAARA --- ---
    YYUGH: já si myslim, že u těhle "slavnejch" lidí není vegeteriánství módním trendem. Spíš se mi na nich líbí, že to o sobě daj vědět. Souhlasim s
    COLMON: že kdyby se tam tihle lidi dotáhli, bylo by o téhle akci více slyšet i vidět. Což je myslím to o co jde. Je třeba i spousta vegetariánů, kteří sami o těhdle akcích nevědí, protože se o to zas tak moc nezajímají (jako třeba já a pár mých známych). Já sem se o veggie parade dozvěděl jenom díky tomu, že sem hledal kam půjdu v pátek na pivo (ta akce v Batalionu).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam