• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SVOROStar Trek Online - STO
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TYRAEL: nesnižujou beamy se vzdáleností dmg, oproti kanónům co ji mají konstantní ale chvíli to tam letí? apod :)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    EBARTT: Banks - agresivní beamy pro lodě co ještě manévrují, Array - pro tanky, kteří nemají v konzolích místo na RCSko. Postavíš se bokem alá renesanční galeona a občas zmáčkneš mezerník. Pokud hraješ Carrier (obzvlášť Jem'Hadar a Breen) můžeš po zmáčknutí mezerníku odejít na kafe a až se vrátíš, všichni nepřátelé budou mrtví :D
    Co se typů týče, "pro's" doporučují Anti-protony, ale ve skutečnosti je to spíš o tom, jakou barvu chceš aby tvá laser-show měla.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    EBARTT: miř výstupem phaser banku směrem k nepříteli :o
    EBARTT
    EBARTT --- ---
    vyzná se někdo v STO mechanice, co se týká Beams zbraní ?
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Máme tu 5. výročí a s ním nový T6 Kobali Sansar Cruiser. Velká krásná loď s dobrými staty patřící rase zombíků. Plus zepředu Sansar Cruiser připomíná Vetřelce, jak už někdo poznamenal v komentářích. Grind zabere 15 dnů, ale byly horší a ta loď je suprová. Plus mám možnost hrát si na zombie posádku z vybuchlé federační lodi, která byla kompletně zombifikována technologii Kobali a poslána Delta aliancí na sebevražedné mise v U.S.S Expendable!
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    PAGAN_DARKEN: Uz se tesim. Snad se me uvolni cas IRL abych se zase sel "proletet" :-)
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    Dalsi postrehy z tribblu

    Libi se mi star ship mastery, cim dele hrajete tak postupne odemykate dalsi 4 traity. Krizniky se stavaji jeste drsnejsi (vetsi resistance), vedecke lode vedectejsi (bonus k exotic dmg a stitum) a eskorty jeste smrtelnejsi... takze v budoucnu bude setkani dvou cruiseru/sci lodi v pvp jeste patovejsi a eskort jeste kratsi :)

    Pribeh je s kazdou dalsi misi chytlavejsi a chytlavejsi, jen ty souboje jsou dost dlouhe (nepratele silni, ale muj dyson science destroyer neco vydrzi, protonic shielding ftw). Detaily nechci prozrazovat ale mam z toho pocit ze romulany konecne prechazi ta heroicka naivita a stavaji se z nich pomalu zase intrikujici hajzlici... finally!

    Delta quadrant je veliky... sice dost prazdny ale veliky, skoro sem uvazoval ze bych spalil jeden z respec tokenu a vzal si nejake body do induction coils

    Neutrinove torpedo dela krasne fialove efekty, zvlaste kdyz strilite s TS3 do gravity well plne hazaru :D
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    Neodolal sem a pustil sem se na tribblu do delta rising... kdo nechce spoilery at preskoci :)

    Pribeh - super, narust kvality z romulanske kampane pokracuje, atmosfera skvela, Neelinx, doktor, sedma, Tuvok... jen mam pocit ze motiv "nekdo prisel o domovsky svet a hleda si novy" se posledni dobou v STO opakuje az moc casto.

    Obtiznost - Brutalni. Mozna je to tim ze sem nemel moznost updatovat lod/equipment nad soucasny max ale nekolikrat sem behem non elite pve misi malem zemrel a to se mi uz dlouho nestalo.

    Nova ground adventure zone s novymi archenemies, http://en.memory-alpha.org/wiki/Vaadwaur temhle fesakum se zacalo velmi dobre darit.

    Novi spojenci... krome Bethan guards (kteri Vam obcas opravdu v boji pomahaji) jsou to prevazne ohrozene druhy doufajici v pomoc (talaxiane, okampove, kobali a podobna svoloc)

    Borgs cooperative... Hugh je zpet! (Jsme borgove, nebudete asimilovani, odpor neni marny blablabla).

    Novi nepratele... krome Vaadwaur jsou tu kazoni a hiearchie a maloni (ano, stale jeste nemaji recyklacni technologii), Hazari...

    Novy equipment... pro milovniky duhovych lodi zlute polarony (-1 weapon spec, 2.5 sance na radiactive damage), neutronium torpedo dava area radiation dmg (uvauzju ze zkusim na nejakou lod namontovat undine torpedo, harpegh, graviton a neutronium, radiation hellfire for the win). Jinak nic extra... intelligence hracky sem bohuzel nemel moznost otestovat.
    PAGAN_DARKEN
    PAGAN_DARKEN --- ---
    TYRAEL: Ja sice nesleduji tolik pribeh, ale ST look and feel je pro me hodne dulezity. aux2bat me zajima proto, ze cruisery s 8x beams a permanentnim BFaW sucks... :)

    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak super :)
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    SVORO: Ja jsem vyhledove tez pro, klidne rozjedu neco od nuly, romuly jsem nehral jeste vubec.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( a od zacatku to chce, protoze od launche se toho straslive moc zmenilo :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SVORO: Ja mam pomerne nezkuseneho Romulana , takze jsem i pro :)
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jako pokud by se našel někdo kdo by si chtěl zahrát od začátku tak jsem pro :) I třebas NYX gilda by se mohla udělat :D tedy pokud by se našlo těch 5 lidí :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    OSCURO:
    TYRAEL:

    Mám lifetime od začátku :) a tedy dostávám 500 Zenů za měsíc no :) ano je to 32 měsíců :D a hrál jsem to asi 4 měsíce na začátku jinak jsem na to moc nesáhl ....
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    SVORO: Kdes to nabral?
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    SVORO: :-O (Ja uz teda pul roku nehraju takze ted bych asi nevedel) Ale planuju se zas mrknout zpet.
    SVORO
    SVORO --- ---
    Ták mám 16000 zenů co s tím ? :D nějaký rady :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    jsem v Black Templars, ještě mne teda nevykopli za neaktivitu, ale rozhodně se to tam nehrotí :D

    podle stavu aliančních budov soudím, že aspoň část lidí aktivně hraje :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam