• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CY_TR0NOndřej Neff (novinky, nenovinky, knihy, obrázky, texty)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    nevysla ted neco jako biografie? neco sem zahlid za sklem.
    RADO1
    RADO1 --- ---
    No, Celebrity ma silne sklamali... :((
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    ZRADA: Tak myslím, že dnešní vydání stojí za to. A může za to hlavně moderátor Kroc, který všechny své kolegyně strčí do kapsy...
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    CY_TR0N: Jak to vidí Ondřej Neff, archiv pořadu na Praze. Snad to funguje...
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    ZRADA: tak odkaz muzes hodit vzdycky... jaky to bude se uvidi
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Prosím vás, kdo z vás si v pražské městské knihovně zarezervoval Celebrity? Ještě je nemám dočtené!
    Mimochodem, proběhlo tady, že ON je někdy hostem rozhlasového Jak to vidí? Dal by se hodit odkaz... ale minule, co jsem to poslouchal, to byla nepřekonatelná snůška banalit...
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    takze zase trosku obrazem .)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---

    WENCA: http://aukro.cz/item929063966_o_neff_ctvrty_den_az_na_veky.html
    koukam jak celkem lehce jde dovibavit knihovna prislo by me to levneji nez listek do knihovny :)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    no skoda nemam ted pristup do knihovny tak terba to sezenu a kdyztak to sem postnu
    WENCA
    WENCA --- ---
    CY_TR0N: nemam, kdysi jsem si to pujcil z knihovny. sorry.
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    mas link nekam na e-book? urcite bych ji chtel dik..
    WENCA
    WENCA --- ---
    cetl jste nekdo od neffa knizku "a vcely se vyrojily"? je velmi vtipna, absurdni. :)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    MEDUZZA: jo sry ja sem to pucil a vypada to ze se mi vrati (kdo by to byl cekal)
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    RADO1: oboji je mozny ale nejaky plasty to umej normalne mam pocit ne? Grapo je hustej Nepeta byl taky hustej skoda ze zarval :(
    RADO1
    RADO1 --- ---
    Ale priznam sa, ako ucelene dielo ma najviac berie Milenium. Ta zmeska technologii zamiesana do bezneho zivota. Fakt by ma zaujimalo, ci napriklad tie programovatelne granaty s rychlotuhnucim plastom vymyslel alebo sa niekde inspiroval...
    RADO1
    RADO1 --- ---
    CY_TR0N: Grapo!!! A este Bila hul su moje najoblubenejsie
    A potom, napodiv, Strom. To davam citat ludom, co tvrdia, ze sci-fi je blbost.
    A ked to precitaju, poviem im, ze to bola sci-fi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam