• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAJENMMORPG turisté
    Kde všude jste hráli, texty, fotky, doporuceni, rady, varování..
    rozbalit záhlaví
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    REFLEX: Jo ja jsem to udelal podobne a nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem si zalozil novej ucet na kterym jsem pak hral dva mesice zadarmo nez jsem si to potrebocal zaplatit a jeste jsem s novou postavou dostal road to 80 ktera ti zdovnasobi xp na vsem takze jestli mas nejaky lvl 50-60 tak vubec nema cenu se k tomu vracet protoze to na novy postave dostanes rychleji. Akorat MSQ je porad oser hlave ARR, ale docela to osekali takze uz jsem u toho zdaleka nenadaval tolik jak poprve.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    REFLEX: fakt je, ze neco tak dementniho jako square enix ucet a mnozstvi serveru a provazani, to se nevidi ...
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Chtel jsem si po x letech zahrat FF14 a blbe jsem prolinkoval steam se square enix uctem a ted to nemuzu hrat ani pres steam ani pres stand alone client a to uz jsem si zaplatil subscription ;)

    A pry support nestiha

    Smutny pribeh
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    A čo to vlastne hráte? Nepodarilo sa mi zistiť, o akej hre sa bavíte.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ELIDOR: za mě je to hlavně odreagování, ty příběhy nejsou špatné a tak, ale asi mě to neudrží dlouho, stejně jako nic :) A dá se to hrát, i když člověk přijde domů úplně vymletý a chce si jenom chvíli odpočinout...
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    a to co vas u toho drzi?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    A proč spíš farma - jsou tam time gates - zpracování materiálu trvá nějakou dobu, část materiálů je schovaná za vynuceným mp a podobně. Prostě hezčí FarmVille kombinované s animal crossing
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: A taky je to verze 0.178, není to plnohodnotně venku
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ELIDOR: Není to moc MMORPG, spíš hodně zatím jednoduchá farma se přidanou hodnotou - nejvíc to asi připomíná Animal crossing. IMO tam zatím chybí většina těch mmo prvků.

    Jediný multiplayer, kdy potřebuješ interagovat s jinými hráči je když hraješ s kamarády nebo těžíš specifické suroviny, kdy na sebe lidi čekají a nekradou si je.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    btw co vas na tom vlastne bavi? umeli byste popsat cim je ta hra zajimava pro hrace klasickych mmorpg, zvyklych na dalsi obsah, ktery tady absolutne chybi? (dungeony, areny, world pvp, ..)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: To nevím jak, leda by časem někdo dodal další truhly
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: mnoo jakoukal na nakou holcinu na twici a ta mela snad prez 10k Du rybarit chcisi postavit ten pristroj na cerviky :-D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Já je prodávám, místa v truhle je málo - max je 3500
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Ha ! jasem prut korygoval vzdy Q E a proto meto neslo :-D Jinak stale este premejslim co delat se vsema tema broukama motylama a housenkama ? daseto vyuzit jako navnada ?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Návnada ti nepomůže, spíš naučit se hýbat s myší ;) ryba třikrát ťukne, počtvrté musíš zaseknout a levým tlačítkem myši přitahuješ a hýbáním myši musíš udržet tu rybu v závorkách. Ryby bez návnady jsou jednoduché, s návnadou víc skáčou a dělají kraviny, všechno je to v tutoriálu popsané
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Loveni ryb ano jedina vec co mam zatim na lvl 1 to mi opravdu nejde resp ten prut nak moc nereaguje na pokyny z klavesnice a vylozene si dela co chce .. premyslim zesi koupim navnadu a zkusim to sni :-D alesem se ted dal na farmareni a lital stale kolem zahradek a zkousim take to vareni .. toje take dobrej adrenalin tosemi docela libi jak udelali to vareni ...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Musíš nachytat ryby v těch lovištích tam.

    Možná je to jenom dekorace, podobné jako velké vejce na mřížce pod jedním lovištěm
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    KID_MCHUTT: Mno jatam dojdu a vyfotim to teda ..a vtom hnizde neni takove to modre vajicko jako v jinej tohle je neco vetsiho no .. hm a mam tam ukol zemam najit nake jidlo :-DD onotam toho moc k nalezeni teda neni ..
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TAJEN: Divný, já tam fakt strávil asi tři hodiny vzteklého lítání a nadávání, ale vybral jsem všechno, co se dalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam