• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DREDDREWKavárenští povaleči

    Jak často navštěvujete kavárny

    155 hlasy od 155 respondentů
    • 5.8% / 9 hlasů



    Pokud máte svůj opravdu oblíbený podnik, napište něco o něm a já ho přidám na nástěnku...



    rozbalit záhlaví
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    HANNA: KAABA, Mánesova 20
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    HANNA: Vyber si na nastence ;)
    SENTA
    SENTA --- ---
    HANNA: jericho, opatovicka 154
    HANNA
    HANNA --- ---
    doporučíte dobrou, klidnou, kuřáckou kavárnu s wi-fi v centru? klidně širším, ideálně třeba vinohrady nebo žižkov.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    dobře tak tedy:
    kavárna medúza - moje základna, není co dodat.

    Ethiopia café- http://www.ethiopia.cz (jestli chcete jedno z nej kafí v Praze,.. majitelka je jednou z největší odbornic kávy u nás a pořadatelka soutěže Mistr Kávy, každoročně na Top Gastro)

    Vesmírna - http://www.vesmirna.cz/

    Mama café - http://www.mama-cafe.cz/ (velký výběr opravdu dobré kávy) + záleží teda na směně..ale mooc hezké slečny :-)

    Kavárna Kolíbka - Řeznická 10 (výbroná obsluha, skvělé prostředí, úžasné toustíky s pestem)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Aha no vidis :)
    A jeste mi to pripomnelo kavarnu v Radosti
    M4RC
    M4RC --- ---
    MEESHA: Blatouch ve Vězeňské už neexistuje pár let. Myslím, že teď pokračuje v Americké ulici...
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Tak ja:
    Holesovice - Ouky Douky, Meleme kavu (byvavalo, uz je tam jinej najemce)
    Vaclavak - Kavovarna, Samsa
    Ujezd - kavarna ve Svandaku, 3+1, Sedmy nebe, Mlynska kavarna na Kampe
    Stary Mesto - Hany Bany, Indigo (byvavalo tak pred 10 lety, je to tam cim dal tim horsi), Blatouch (dlouho jsem nebyla, nevim jestli existuje?), Duende (mozna spis bar)
    KFF
    KFF --- ---
    BLAAZEN: Kavovarnu meli v oblibe kamaradi, dokud se jim tam jednou nepokusili nauctovat vodu z kohoutku, tak snad to byl jen nejaky exces..


    VANOCKA:Tak to tam nekdy musim zajit. Z tech kavaren mimo centrum se mi zda jeste fajn podnik Meleme kavu v Holesovicich: http://kavarnamelemekavu.cz
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Já chodím do Kávovarny v Luceně na kytarky a ty nealkoholický drinky.
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    KFF: Kafe Kanape je super vypadá to tam jak ve Francouské restauraci :)výhodou je částečně oddělený nekuřácký salonek příjemná obshluha a phodlná pohovka dělají dobré a zajímavé jídlo a obzláště doboručuji jejich domácí limetkový dort :) takže tedy vřele domoručuji návštěvu :)
    KFF
    KFF --- ---
    Nebyl nekdo v tehle vrsovicke kavarne: http://www.cafe-canape.cz/ ? Sla jsem kolem a vypada docela sympaticky.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    SAIL_OR: když jsem v Platnéřské tak si vždy rád zajdu do La Finestry, kde to café je fakt dobrý... a to není kavárna, uznávám.
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    ...a ted by me zajimalo, jake "proti" jsou proti rybce...?(jak jsem zde vypozoroval...)
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    SAIL_OR: hnusný kafe,no co bys taky chtěl když místo segafreda(který je taky pěkně hnusný)dostaneš tesco kafe,obsluha stojí za hovno to jo ,ale arabák je dobrej
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    SAIL_OR: uz ani wifi se tam nechytala naposled co sem tam byl! ale pravda presne jak rikas, ze po hanybany je to prvni alternativa v miste.
    SAIL_OR
    SAIL_OR --- ---
    indigo je z nouze ctnost, za ty roky, co to tam navštěvuju, se to navíc pořád zhoršuje. hnusný kafe, víno, obsluha.. ale pokud nejdu do hany bany v jednu odpoledne, je tam vždycky plno a tohle je nejblíž, což si myslím, že je taky důvod, proč tam vůbec někdo chodí. aspoň, že maj toho robota v rohu, ten to pro mě zachraňuje.)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    POGPOG: řikám že je to pajzl :) ale v okolí tam nic moc neni...
    POGPOG
    POGPOG --- ---
    IGNIS_FATUUS: Indigo smrdí a hlavně ta bába co to vede
    JENDA69
    JENDA69 --- ---
    IGNIS_FATUUS: Souhlas, tousty v Sedmém nebi jsou vyloženě božské:)
    IGNIS_FATUUS
    IGNIS_FATUUS --- ---
    tak moje štace :)
    Rybka :) a pak za rohem Jazz Café č.14 - plynová komora, ale když je v Rybě plno nedá se svítit
    kavárna V Sedmám nebi na újezdě - super tousty! A příjemný prostředí, Dobrá trafika je stejně furt plná
    Indigo v platnéřské - super pajzl, ale dá se tam najíst i napít, slejzárna umělců anebo občerstvení v ústřední Městské knihovně - sváča, kafe, knížka - dobrý :)
    na letný dvě čajovny - Duhová - batikovaný doupě kde vládnou fantazáci a Ve věži - vyzkoušejte Simply - sladký indický a strasně dobrý
    Unijazz! v Jindřišské nebo v podstatě na václaváku, koho tam nedovedou ten to pravděpodobně nenajde, je to tajné kulturní centrum, lidový ceny, knížky, hudba, jako u babičky v obýváku
    asi si časem vzpomenu ještě na něco.. :)
    KFF
    KFF --- ---
    Prijdte se ke kafi (pivu, vinu atd.) podivat do 3+1 na film:
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    BLEVAJZZ: díky ;) to někdy vyzkouším teda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam