• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _ARTEMIS_Tanec - OBRÁZKOVÁ GALERIE
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    ARMUS: Aha. No já tak nějak koukal hlavně po tý roštěnce. :o) Obecně teď je to nějak s tanečníma fotkama slabý, nebo koukám špatně.
    ARMUS
    ARMUS --- ---
    GRANTORINO: Ano, jistě. Fotka sem patří. Akorát jsem cítil potřebu poznamenat, že špatný postoj je nepěkný a ještě by si mohl jeho tvůrce ublížit. Úrazy jsou pro tanečníky pohroma.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Taškent, Uzbekistan, prosinec 2011

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ARMUS: no ale když se rekne tanec, tak to prece nemusi nutne znamenat okamzite profesionalni tanec a v zahlavi se muvi o obrazkach jakehokoliv tance, takze je to prece uplne jedno :), ma to atmosferu a tak o to tu jde, ne ;-)?
    ARMUS
    ARMUS --- ---
    BIDAK: 1) Má špatné postavení (hlava vystrčená vpřed, levá ruka příliš vysoko - obecně by měla být v úrovni očí partenerky - takhle ho dokonce zakrývá, je přihrbený).
    2) Otrávený výraz - vůbec se to nehodí k výrazu té hezké ženy, čumí do blba.
    Na druhou stranu ta žena je super, vytváří tu správnou atmosféru.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    ARMUS: Aha. Proč?
    ARMUS
    ARMUS --- ---
    BIDAK: Úplně tomu nerzumím. Ten chlap je špatnej a vůbec se tam nehodí.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Botanica_0045_Promo_Final.mov - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=JP9qLUWQ-58&feature=related
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Není to obrázek, ale je to dobrý. :o))
    Listen to The Best Things Happen While You're Dancing - Danny Kaye With The Skylarks, Orchestra And Chorus by Danny Kaye on Selections From Irving Berlin's "White Christmas" | Grooveshark - Listen to Free Music Online - Internet Radio - Free MP3 Streaming
    http://grooveshark.com/s/The+Best+Things+Happen+While+You+re+Dancing+Danny+Kaye+With+The+Skylarks+Orchestra+And+Chorus/320AYw?src=5
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GRANTORINO: Chápu, proč, jen u mě ta asociace takhle nefunguje. Já nemám naštěstí vůbec spojené vánoce s velkým obíháním obchodů a to letní oblečení mě k tomu také nepřivede :-)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MORGAIN: no tak to je pravda, proste moje volné asociace :D,
    velky nakupy, velky tasky, uprk z obchodu :) ... no nemusi tam byt zrovna vanocni stromek ne ;-)?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    GRANTORINO: Kdybys to nenapsala, tak bych si to s Vánocema vůbec nespojila... a vlastně je v tom pořád nijak moc nevidím... :-)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRANTORINO: Bylo, ale některé věci je dobré si zopakovat. :o)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    vánoční tématika, sice žádné velké umění...ale musela jsem :D

    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Hehe, ten koš.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam