• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _ARTEMIS_Tanec - OBRÁZKOVÁ GALERIE
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Jinak ta paní na obrázku na té zdi je samozřejmě Agrippina Vaganova. :o)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BIDAK: no prave bych to te Rene prece jenom ukazala... ale to uz asi radsi do posty, mohla bych to zaridit, dat ji to, poprosit ji na kurzu klidne, ale nevim co jsi tim presne zamyslel :D
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRANTORINO: No nechval dne před večerem, furt si říkám jestli tam nedělám nějakou elementární chybu a nakonec to není úplná blbost.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BIDAK: no rekneme, ze uz jsem tyhle znacky videla :D a vim na co se divam,
    ale ted nemam v ruce ani v hlave ten klic, takze jako jo, poznavam to, ale na interpretaci se ted necitim/nevim kde mam ten klic k tomu/jsem lina zapojit mozkovy zavity :D
    ale mozna bych se na to mela podivat a zacit to opravdu studovat, kdyz uz chodim na ten kurz celorocni, trochu se stydim a jo jsi dobrej, je to hodne makacka na bednu :D
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Tyhle skripta:
    Amazon.com: Elementary Labanotation (Revised 2nd Edition) (9780871272034): Muriel Topaz: Books
    http://www.amazon.com/Elementary-Labanotation-Revised-Muriel-Topaz/dp/0871272032
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRANTORINO: Hele, přečteš aspoň něco? Já si koupil tyhle skripta, no...

    A je to jenom začátek, takovejhle papírů mi zbývá přepsat do počítače ještě hodně a napsat ještě víc.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BIDAK: no ted je v Belgii, ale az se vrati 20.ledna, myslim, ze kdyz uz sis dal tu praci, bylo by to skoda nenechat si to schvalit ;)

    ale jako slusny kus prace, to jo teda :D... skoda, ze tak daleko jeste nejsem...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GRANTORINO: Nemám. :o) Ona nemá čas a nechci jí otravovat. Možná zkusím ještě Gremlicovou.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BIDAK: a mas to schvaleny od Reny :)?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    No když už se tím chlubím na blogu tady první švestičky z vlastní zahrádky. :o)
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---

    The sail, 1923
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    A tohle... je to Pavlova nebo Plisetská nebo která z nich?
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    No dobře, tenhle taky, ale...
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Nakreslil toho...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam