• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _ARTEMIS_Tanec - OBRÁZKOVÁ GALERIE
    Pro všechny milovníky a milovnice tance. Kteří se rádi podívají na hezký taneční obrázek :-)




    Co sem patří: Obrázky a fotky jakéhokoli tance. Odkazy na taneční videa. Příspěvky týkající se tance.
    rozbalit záhlaví
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BIDAK: někde v Itálii. Nebo ve Stockholmu. Kdovíproč si to nejsem schopná vybavit. Když se naskytne příležitost, vymetám na cestách kulturné podujatia všeho druhu.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GENTIANA: Plzeň? Liberec?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BIDAK: v té Praze jsem to taky nedala, ale někde, hm, ve Florencii? Prostě na potulkách, akorát si to zaboha nevybavím.

    Ale potěšil Tanec Praha, že zavítá i k nám do Vidlákova. Místní taneční festiválek je spíš děsivý, místní balet má tuším stále pověst nejhoršího souboru v republice (nebo to byla opera?, abych jim nekřivdila), není ani kam chodit na hodiny....
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GENTIANA: Byli v Praze, já se nedostal.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BIDAK: tohle jsem snad i viděla naživo....
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BIDAK: v dnešní pokrokové době by to nemělo vadit:D
    BIDAK: he, tak tohle bych dala a dokonce bych se pak i narovnala. Musím ksakru udělat něco s tím bolavým hřbetem, kolena už lepší nebudou, ale záda mám asi akorát osezený z kanclu.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    GENTIANA: Já jsem chlap, já to samozřejmě en pointe nedělám. :o)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BIDAK: gifínek moc pěkný. Piruety en pointe jsem nikdy moc nedávala (vlastně jsem se dostala sotva k ozdobnému postávání a za dobrého počasí i k bourré nebo chené), takže slintám a závidím.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Nojo, tak jeden gifínek - ale jenom proto, že o něco takového se právě snažím. Teda tu první a la second a tu druhou na coup de pied, ale v principu je to ono. Takže mě to zajímá. :o)
    KATALINA
    KATALINA --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Ninette de Valois
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Highland dance. Hrozný peklo.
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Buto
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    BIDAK
    BIDAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam