• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DYDYVýtvarné zpracování kovů a drahých kamenů aneb rytí, odlévání a kovářství
    RODRIGO_
    RODRIGO_ --- ---
    [ Světlo v Mýdle / party + vystava / 22.2.2010 / bar Mydlo, Traubova 3, Brno ]

    7. ročník kultovní jednovečerní výstavy kovaných svítidel


    MARVEL
    MARVEL --- ---
    ELLANOR: ..zlato. Nicméně pokud se Tvá váha neblíží hmotnosti železničního vagónu - což si nemyslím - tak se nic nestane ani se stříbrem :o)
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    diky, a kdyz treba na prstynek slapnu (ta pravdepodobnost je fakt mala, jen pro zajimavost), tak vydrzi spis zlato nebo stribro ? asi mi reknete, ze podle toho, kolik je tam primichanych jinych kovu, ze ? :)..

    tak asi budem hledat vyhradne bile zlato..
    MARVEL
    MARVEL --- ---
    ELLANOR: ...jsou lide, kteri maji takto agresivni pot. Doporucil bych Ti o oceli vubec neuvazovat ( vc. nerezu - ma to byt snubni prsten koneckoncu ). Zkus treba bile zlato, nebo kombinace slitin zlata ( par barev tam na vyber je :o) ).
    DYDY
    DYDY --- ---
    ELLANOR: Stribrny prstynek ti casem ztmavne a budes ho muset cistit.. coz neni problem ale je to otrava.. ja bych spise volil smes titanu, bileho zlata nebo platiny.. popripade damascenskou ocel viz obrazek :) to by melo vydrzet, pokud zvolis neco takoveho :)
    ELLANOR
    ELLANOR --- ---
    Mam dotaz na odborniky.. rozhodujem se pomalu pro snubni prstynky, velice se nam libi jedny stribrne z Fleru, ale stoji jen asi 800, coz by nevadilo ze, ale ja nevim, jestli takovy prstynek cely zivot vydrzi.. Ta osoba z jineho materialu nevyrabi a me se samozrejme nechce prijit do zlatnictvi a rict ze chci stejny, kdyz je to jeji napad..

    Navic ja jsem clovek s relativne agresivnim potem - nerezove jehly mi v rukach casem zcernaji.. bronzovy prstynek mi udelal na prste zelene kolecko.. nevim, jestli je to normalni, mozna jo :).. prstynky normalne nenosim, ale ten snubni hodlam nosit.. mam proste zafixovane, ze zlato je nejlepsi.. urcite bych chtela ale bile.. mozna i tu nerez, viz zahlavi klubu..
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    JOSLIACKY: To má, chlapec je to nadmíru šikovný:)
    DYDY: já to v tom třeba vidím a možná i ty. To mu hádám stačí:)
    DYDY
    DYDY --- ---
    METALLIAN: tak tohle bych opravdu delat nechtel.. to muselo byt prace jak na 8 kostelech a vetsina lidi by to v tom nevidela :) jinak respect- moc hezka prace.. obdiv
    DYDY
    DYDY --- ---
    MAJKA: Ten brouk.. skvela prace a ten sperk se zelenym kamanem nadhernej..
    ZINA
    ZINA --- ---
    ZINA
    ZINA --- ---
    damascen steel

    ZINA
    ZINA --- ---
    zbranim zrovna neholduju, ale na tyhle rucne ryte je hezky pohled .)



    ZINA
    ZINA --- ---
    ZINA
    ZINA --- ---
    ceska zbrojovka ma v nabidce zajimave kousky ...

    JOSLIACKY
    JOSLIACKY --- ---
    METALLIAN: ...pekne veci ma ten Hanacek
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Nádhera, book :-)
    KAREN
    KAREN --- ---
    METALLIAN: .) nema toho vic?
    METALLIAN
    METALLIAN --- ---
    Zaujalo, dílko známého:)
    DYDY
    DYDY --- ---
    Diky diky.. moc hezky :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    - jsem z nekterych veci od nekterych prodejcu na fler.cz uplne hotova, tohle je zrovna prodejce doskopet, a slecna tam ma vubec veci krasnych, napaditych, uzasny cit. jeste od ni:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam