• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    APRILMOUSE: jj, spešl komnata pro spešl zvířátka :)) Perfektně k sobě pasujou, holky jedny ušatý!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    jo tady je spešl komnatka!! :) tak tu Aguš a Piškot nudící se na okně:
    SARRI
    SARRI --- ---
    vikendovy valeni ...
    GIO
    GIO --- ---
    ELLIE: on jak stene skoro je,)) a meritko, to je vysoka zpusobilost k neseni dobreho genu, )) ale mrnouskove jsou vzorni ti jeste nerozbili nic!

    Jinak hrosik je k odberu od dvacateho dubna, sed,nactehons nim jedu solo na vystavu do ostrova u varu, zbytek uz nebudu mit doma. Ale jede tam za sebe i obik.
    Takzw dubu nekdo shanel krasneho a nadejneho siamaka na chov, mam.)) inzeraty sice zabraly ale vsichni ho chtei na mazika, tak to nechavamjakomposledni variantu, prijde i tonskoda..
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    GIO: Měří se vhodnost povahy u siamek počtem rozbité keramiky? A Hroch má teda na tý fotce, jak se opírá o medvěda, nohy spíš jak štěně :))
    GIO
    GIO --- ---
    MAIKOR: vid, ja jsem z nej odvarena, on za mnou chodi a hystericky rve at se mu venuju, to bude louceni, auuuu:) ale furt volnej.)
    MRNOUS
    MRNOUS --- ---
    vy mi holky neprejete :))

    mno co se da delat .. tak utulkoveho mourka ..
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    GIO: i u nás platí, že kočky jsou v ordinaci mírnější. Když jsem Elze potřebovala převázat packu doma, potřebovala jsem pak obvaz i já :) V ordinaci to šlo jak po másle.

    GIO: Ten musí na chov! Je to kusanec už teď. To je fakt neskutečný ten jeho výraz v tak raném věku. Na mazlíka by ho opravdu byla velká škoda.
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: tak kordul taky,a le treba damian, to je vtipny, doma je to suveren a hysterka, v ordinaci se na me lepi, ani se nehne a dela tuhou kocicku.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Ally je uplne stejna v ordinaci jako doma :D

    I to ockovani bylo v pohode - jako za minutu uz o nicem nevedela. To ostatni kocky vyvadej daleko vic.
    GIO
    GIO --- ---
    tak vetsina mych kocek je v ordinaci mnohem mirnejsi, nez doma, i soph uz je docela protrela.)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Ted kdyz jsme byli u veterinare tak teda vystresovana vubec nebyla a porad se jim tam chtela podivat po ordinaci a sapala se tam po takovom pojizdnom vysetrovacim nesmyslu - asi sono bo co.
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: tak proto tam clovek jde, aby poznal, zda se ta agrese projevi, nebo ne..,)
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Jako - Ally byla dost vystresla - hlavne z toho posuzovani - ale potom se uklidnila a se i napila a najedla.
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: no, na chov zadna kocka.. prave. proto by se mela vyrazovat i extremne bojacna zvirata, protoze u nich v tom stresovem prostredi k te agresi casto dochazi..
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Britka i kdyz ma strach by nemela byt IMHO agresivni.
    GIO
    GIO --- ---
    CORIM: tak proto mame rasy, protoze kazda by mela byt i povahove unikatni, zejo.
    siamka ma byt sebevedomi a ziva, ale agresivni taky ne.
    ad to vyrazovani, rozhodne. i extremne bojacne. to je podle me horsi, agrese ze strachu..
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Treba u jak kratko tak i dlouho srstych britek bych automaticky vyrazoval agrsivnejsi jedince - britka ma bejt mirna, klidna kocka povahove. Neagresivni.
    CORIM
    CORIM --- ---
    GIO: Jop. Treba dlouhosrsty britky jsou povahove dost unikatni :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam