• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: obe maji mit mandlovy tvar, kulaty tvar je u Thajek :)
    SARRI
    SARRI --- ---
    GIO: mno kdyz do me Izzina v noci tak prumerne 3x stoucha packou abych se moc nehejbala v posteli a vidim jeji hlavu jako prvni kdyz otevru oci tak mi na ni proste neprijde nic moc uslechtilyho ;DD

    jinak my mame velkeho orientalne a malou orientalku ..
    i kdyz ona proste vypada porad jak kote, imho se zasekla nekde v puberte a uz nevyrostla ..
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    GIO: Já jsem za jedno se Schwalbe, já moc nemusím ty malé chcípáky, siamka i orientálka by měla být spíš větší. Menší, když je dobře stavěná a osvalená mi nevadí, ale na té světovce byli fakt chcípáci a poráželi krásné velké kočky a to zase vadí mě ;)
    GIO
    GIO --- ---
    na ten standard ted nemam cas, zkusims e pak mrknout
    GIO
    GIO --- ---
    to je uslechtily od pohledu.)
    moproti takove exotce se zarazenym nosem obzvlast.)
    SARRI
    SARRI --- ---
    SCHWALBE: ta velka fotka .. prej "moderni typ s uslechtilym tvarem hlavy.." .. normalni ufon to je a ne ze ne.. ;)
    by me zajimalo kdo urcuje ze tenhle tvar ma privlastek uslechtily?
    GIO
    GIO --- ---
    no akorat je to z roku 2007
    GIO
    GIO --- ---
    LEENVECKA: jeste nevim. mozna to tak udelame nez pujde kocka na kastraci.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GIO: takze budes mit dalsi kotata?
    GIO
    GIO --- ---
    ja douafam, ze tahle brzo domrouska teda, je uplne stejna jako Kordula, jecak jak cip a uz ctvrty den dneska.)) idealni cas na kotata:-))
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: Ori kulate oci mit muzou, sia ne..
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GENTIANA: A jak se snášej s původní siamkou?
    GIO
    GIO --- ---
    SCHWALBE: hodne velci... ale neumim to popsat. ja jak mam ty svoje kocky vesmes spis mensi, tak mi prisli obri, no nas Jonas neni malej a kocour mel o tretinu delsi nohy nez on a na delku byl tez delsi. takze itpuju klidne pres sest kilo
    GIO
    GIO --- ---
    jj, dneska ano, s urvanou asistentkou.)
    GIO
    GIO --- ---
    ja mam prave na kline mrouskajici darecek.
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: jo? myslis? naivni predstava, kdyz uz se dnes na vystavy vubec nemusi, a standard se posunul dost nekam jina.) viz svetovka.)) tak obri orientalky jsem vzivote nevidela.
    GIO
    GIO --- ---
    AZRETKA: rostou do krasy.)
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: však říkám že byl čestně poražen, a že to bylo pěkné, akorát jsem myslela že to byl kocour, chudák Awe, nechat se zastínit holkou ... :D
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SCHWALBE: tak že by to byla ta n21 holka? Tož to by byla věru ostuda, Awika porazila kočka :D (Bylo to vedle te černe tečky, po pravé straně, myslím) Hej, příjde čas, kdy se zas bude posuzovat podle standardu! A myslím, že už ten trend pomalu nastává, jen je třeba vytrvat a nenechat se odradit ;)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    SCHWALBE: matka je moura s trošku delší srstí a sourozenci krásný bílomourci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam