• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAIKORSiamské a orientální kočky - chovatelé i příznivci netopýrků
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak jeden usoplený slaďouš pro zájemkyně, tráví už druhý měsíc na antb, ale alespoň to zabírá na jednu věc a to bylo padání do stran.
    takže :) fotky zrovna teď
    oučka i nosík mu čistím denně, ale po ránu vypadá prostě takhle


    a jeden nezmenšený soplík, omlouvám se
    GIO
    GIO --- ---
    nojonojo, tez me cekaji ted tri kastrace..
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GIO: fakt? uáááá... já to nesnáším.... :-)
    GIO
    GIO --- ---
    pokud uz smrdi a vyrvava, tak je čas.)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: nosí i vařečky a nože? :-)))))
    kastrovat jsem ho chtěla nechat na jaře, rok mu bude až v květnu a byla bych ráda, aby už nebyl v růstu a tak vůbec...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: .-))) díky nechci, vypadá to, že gri-gri dospívá, protože řve hlubokým hrdelním hlasem a občas dvakrát nevoní...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SCHWALBE: zrovna jsem si říkala, že už jsem dlouho neviděla azazel :-))) je fakt parádní a ty štětičky na ouškách! útočná kočka vypadá spíš jako andílek, tak jestli ji tady bohapustě nepomlouváš...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    SHAMPOO: a co teda je tomu koťátku? podle fotky má krásnou srst a není nijak vyhublé, tak to snad na umření nebude ne? jinak palec nahoru jsem dala za to, že ti byl nabídnut odkup nebo vyléčení, což mi přijde jako fér přístup, ale jinak do celé věci nevidím a samozřejmě chápu, že když máš doma chlupáče, na kterého jsi si zvykla, tak ho jen tak nevrátíš...
    GIO
    GIO --- ---
    Ona mysli nos:) ten jsem brala vlhcenymi ubrousky na mimino ale Aurora je furt jak z cukru ta to nepotrebuje,)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SCHWALBE: existuje takovej prostredek na bile kone, tak to zkus vzit jim, bud je to sampon nebo sprej-lesk. Schimmel riegel nebo jak se to jmenuje :))
    MAIKOR
    MAIKOR --- ---
    AZRETKA: ale no tak, to jsou trochu silny slova, obzvlast kdyz to byla shampoo, kdo nechal kote jako prvni testovat.
    GIO
    GIO --- ---
    YENNEFER: ale dyt urcite, hlavni je duše, duše!!!,))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MAR_TINA: jo, potvrzuju, koupila jsem naprosto úžasnou siamku od fajn chovatelky, všecko byla samá radost, než se jí rozesrala slinivka a komplet metabolismus.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Ad dobrmani uši... Mě se tedy taky líbí uši trochu níž položené ale zároveň jsem moc toužila po tečkované modré a ty se moc nevyskytují a co jsem viděla tak kočky s kresbou jsou většinou s ušima víc nahoru a navíc když stejně nechci chovat tak ucho sem ucho tam :-)))
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SHAMPOO: Dle smlouvy jsi mi povinna umoznit navstevu kotete. Protoze mi neberes telefon a neodpovidas na zpravy, ale zda se se celkem ochotne realizujes zde, zadam te o to verejne zde.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    SHAMPOO: Opět tě prosím o vrácení kotěte za plnou cenu. Velice se obávám že tvou péči by nemuselo přežít!
    CORIM
    CORIM --- ---
    YENNEFER: Ano - za agresivitu se diskvalifikuje.
    AZRETKA
    AZRETKA --- ---
    YENNEFER: Disq je za jakýkoliv projev agrese nebo projevu nevyrovnané povahy. Ale záleží i na posuzovatelích, někteří mají víc zkušeností, odvahy a pochopení po jisté komplikované rasy jako třeba SIA/ORI nebo bengálky habešanky ... ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SHAMPOO: tak jí to kotě vrať a kup si jiné jinde. V čem je problém?

    Mimochodem, vím, že je velmi nečekané a hodně nepříjemné mít nemocné právě koupené zvíře, (proto existuje možnost ho vrátit), ale pokud tě tak rozkládá jedna zdlouhavá infekce, zvaž, jestli chceš chovat kočku. Kočičí nemoci, které se objevit mohou, zejména v závěru života, nejsou nic příjemného a levného.
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Tak o vývoji koťátka budu nadále pro zájemce informovat, s novýma informacema o svém kotěti mám chuť spáchat sebevraždu, ale jak vidím palečkáři jsou happy, protože podporovat netestování je v pořádku :)
    Snad už v pondělí uvidíme další testíky, tak dodám pro zájemce o mého ubohého usopleného chudáka info
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam