• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEDASYSTEM DEFEKT



    DALŠÍ AKCE:
    13.12.2013: X-MASSACRE 10 - DEFEKT, LUXOR, CABARET & T2B soundsystems present.... Pozvánka, Leták
    rozbalit záhlaví
    LETUSE
    LETUSE --- ---
    FANTAIL: taky bych si dala, tyhle sou mnam:)
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    FANTAIL: :)))))))))))))))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    sakra kdo to tam rozbil?
    http://pepitka.rajce.idnes.cz/Oslava_Kedoveho_ctvrt_stoleti_na_tomto_svete/#DSCN8848.JPG

    lovili jsme tam ty hracky a misto toho jsem mela plnou kapsu zvejkacek, kdybych vedela ze to nekdo rozbije, pockala bych :D:D:D
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    RYSSA: mame jí u postele :))
    ZAIR
    ZAIR --- ---
    SHARK_A: ha si me prokoukla :)))
    SHARK_A
    SHARK_A --- ---
    ZAIR: jo tak "myslíš, že se jmenuje Nemo" :) nedělej, my víme, že víš a jenom děláš, že myslíš! :D
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    EDDRUM: :))) jj " janicka si ji odnesla....jsem nemohl ji to nedat !
    šak víme ;)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    RYSSA: jo to je ta kterou mame doma:-)pockej ja ti dam lovit zebry zadanym slecnam:-D
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    ZAIR: je fakt ze po zebre jsem sel vylozene na jistotu:)
    LETUSE
    LETUSE --- ---
    GORA32: zbyna kouka fakt dobre:)
    ZAIR
    ZAIR --- ---
    GORA32: jo to byl ten muj pokus,jsme vsichni cumeli jak dopadne ta zebra a svine se zasekla za krk :((
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    GORA32: asi se mu libila nejaka hracka a nemohl ji mit:-)
    ZAIR
    ZAIR --- ---
    RYSSA: hele hele tak zebru jsem ti uz lip pripravit nemohl :))) A ja jsem na prvni pokus malem ytahl prave tu zebru + tu oranzovou rybu (myslim ze se jmenuje Nemo) a pak jsem teda zkusil jeste jednou tu zebru kdyz ta byla na spadnuti,ale nevyslo to tak jsem se na to radsi vysral abych tam nechal majlant :))))
    GORA32
    GORA32 --- ---
    no takovej bzyna z toho byl uplne vyplasenej!, buh vi co se tam delo :D

    RYSSA
    RYSSA --- ---
    HYBNERKA: tak to pozor!!! vytahl jsem zebru na druhej pokus.-...
    a o par hodin pozdeji jsem tahal dokonce jednu vec na ktery vysela dalsi a tesne pred dirou to oboje spadlo :/
    delfina vytahl hafan...
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    PEPITKA: tak koukam,ze ste pokorili jak automat se zvejkackama,tak s plysakama..komu se podarilo vytahnout toho delfina??byla sem asi u 10 pokusu tohohle tvrdyho hazardu a nikomu se to nepovedlo..,.-)))
    HOFISS
    HOFISS --- ---
    PEPE_GONZALEZ: :)) večerníček a spát?
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    FAUSTEKK: no já jenom čekám,kdy se toho tady chytne Zairskej a provaří mě,že mě teďka 2x nachytal,jak už v 8 chrápu:)))
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    PEPE_GONZALEZ: taky už patřím ke starším ročníkům ... holt tea slabá výdrž .-)
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    FAUSTEKK: já taky nejsem nejmladší a stíhám bejt vožralej v práci a ještě psát sem:)
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    PEPE_GONZALEZ: :-)) spíš naspávaj na víkend ... holt už nejsou nejmladší :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam