• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MCKIDNEYnyx :: trziste :: reseni problemu
    Zde řešíme problémy, potíže a neznalost. Pokud chcete ventilovat svoje vlastní nedostatky, tak budete smazáni.

    Související kluby:
  • [ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]


  • Co přijde:
  • Tipy a rady pro vkládání inzerátů

  • Tipy na to, jak pohodlně odebírat inzeráty

  • Co do tržiště nepatří

  • Hlášení problémů - co a jak.
  • rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    BBAN4N: Ne, na tohle trziste neni.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Ahoj, rád bych se zeptal, zda je možné sdílet na tržiští e-shop, pokud si člověk vybere a napíše na nyx, co chce a já mu to pošlu, případně si to rovnou objedná tam, nebo je to porušení pravidel? Díky :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SAARA: Posli sem fotku jako prilohu, aspon tim vyzkousime zda je fotka divna.
    SAARA
    SAARA --- ---
    ahoj, mám problém s nahráváním fotek v tržišti. ať dělám co dělám, jsou vzhůru nohama )) Nevíte, jak tento problém vyřešit?
    PS: ne, nejsem debil ) fotky jsem zkoušela i otočit ale stejně se zobrazily špatně.
    Díky moc za každou radu!
    CREEEP
    CREEEP --- ---
    Napisu to samozrejme tak, aby bylo zrejme, ze ma clovek prokliknout... Cely vyber diky jeho povaze nakopirovat bohuzel nelze. Navic bych prepisoval vsechny ceny stejne v zavislosti na tom, co je napsano tam, pripadne prevadel do ceske meny. Dam to dorhomady a kdyby to nahodou nevyhovovalo, tak se to dozvim, ale rekl bych ze to bude v poradku. Pokud deska neni k dispozici, tak proste ani na webu neni...
    NYX
    NYX --- ---
    Za me asi ok.

    Jen nevim, jestli nakopirujes cely seznam sem a clovek si tam pujde zkontrolovat jestli uz je prodana nebo ne. Protoze mit tu inzerat "prodam 120 desek" zas uplne nedava smysl, kdyz vubec nebude tusis proc by to mel proklikavat.
    CREEEP
    CREEEP --- ---
    Zdravim,
    rad bych pres inzeci nabidl cca 120 vinylovych desek, ktere mi doma zbyvaji z moji puvodni sbirky. Chtel jsem prilozit jejich seznam v podobe profilu na discogs.com. Je tu ale zakaz vkladat linky, tak jsem si nebyl jist.... Bazar to uplne neni. Ceny tam mam fixni, v eurech, zadne aukce.
    V tomhle ohledu pro me Discogs plni pouze praktickou ulohu seznamu. Nijak z toho neprofituje zadnej muj obchod, ba naopak je to pro me bremeno. Kazdy kus samozrejme chci prodat na Nyxu naprimo. Je to v poradku?
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Zdravím. Také vidím fotografií jako černý čtvereček.
    JANOCKA
    JANOCKA --- ---
    Zdravim, taky mi nejde nahrat zadna fotka. Zkousela jsem uz vsechno mozne.
    WEETEK
    WEETEK --- ---
    Nejsem fanda komerční reklamy.
    WEETEK
    WEETEK --- ---
    Zdravim. Rád bych tu nabídl zubní kartáček sewak. Lze to považovat za komerci. Cenově výhodněji, než co se týče nabídky v celé ČR. Začínám s tím a dělám si kořeny lidí, kteří to třeba kupují za normální cenu a využili by to; mně by to zpětně pomohlo, protože by se o tom zmínili třeba svým přátelům atp.

    Beztak to inzerovat nemám? Dík, Vítek.
    DR_ANO
    DR_ANO --- ---
    Tak mě taky nejde nahrát žádná fotka. Zkomprimoval jsem je do png na co nejmenší velikost, ale stále nic.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    NYX: podařilo se mi to tam nakonec nahrát po jednom přes aplikaci v telefonu. Pošlu, a děkuji!
    NYX
    NYX --- ---
    ANDR3_I: Posli mi fotku na mail, proverim

    Nyx@nyx.cz
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    zdravím, mám premium účet ale zaboha mi nejde do inzerátu nahrát jediná fotka (nahrávám z počítače, místo mám, zkoušela jsem různé hlavně malé velikosti fotografií). Kde můžu dělat chybu?? Děkuju
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    Hledám jednu zprávu kterou jsem přes Nyx dostal už před pár lety, vím od koho to bylo a předpokládám že spadla do nějakého toho čištění pošty. Dá se ještě nějak ta zpráva najít?
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    MCKIDNEY: Děkuju za odpověď!
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SUCHO: Pokud NYX pristup nezmenil, tak komercni nabidky nepatri na Trziste.

    Klub, ktery by te mohl zajimat:
    [ Nyx commercial zonE ]
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    Zdravím,
    mám dotaz ohledně inzerátu v Bydlení a nemovitosti. Pracuji jako relokační konzultantka a sháním bydlení pro zahraniční studenty/expaty/zaměstnance a chtěla jsem majitelům bytů nabídnout možnost spolupráce. Je to férová služba, kdy majitel nic neplatí a my zařizujeme veškerou administrativu a péči o klienta. Klient platí poplatek za zprostředkování a následnou celoroční péči, asistenci na úřadech atd. Pomáháme klientům, aby se v Praze cítili jako doma a snažíme se snížit riziko toho, že budou klienti platit přestřelené částky jen proto, že nejsou místní.
    Je možné toto inzerovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam