• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTREVORLegendární kecálisti - pohádkáři - slibotechny
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    A nějaká jeho podobizna by se vyhrabala ??
    VILA
    VILA --- ---
    MADELEINE: No ono to v Ramově případě ani moc nejde lásko :))
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LODBROG: .. já se nebudu hádat .. :o)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MADELEINE: Akorátže ten kilt byl prý irskej. Poznalo se to podle jiných barev a trochu jinačích kostiček... :)

    Jinak já ho taky zažil daleko víc let v koženejch alhotách, a hlavně s chráničema na předloktí.
    Když je pak jednou sundal, vypadal jak Pepek Námořník když mu vyfouknete ruce... :)
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TROGLODYT: hmm no ale když to praktikuji už dva lidé... ale pamatuju si že Křeček taky tenkrát nebyl moc nadšenej :oD
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    KACHNY: Zeptej se treba Evule (tu o tom stejnem jednou presvedcoval AKI, ale mysim ze uplne neuspel ;-)))
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    TROGLODYT: no já ti nevím mě shotek presvedcoval o tom že je na zvracení!!!
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    uhlák .... v tom si za starych casu deti hravali na horniky... ;-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    TROGLODYT: .. co to je?
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADELEINE: To se tak říká, víš? ;-P
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    MADELEINE: A uhlak ..... uhlak jste doma meli?
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    EETEE: .. já jsem NEMĚLA kačera, přestaň mně pořád obviňovat z něčeho, u čeho jsem nebyla účastna ! Měla jsem jedmeda s modrýma kolečkama a pak ještě kočičku.
    :o)
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADELEINE: Neeee, kačera... ;-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    EETEE: .. jo vidiš, to je taky možný, o tom jsem i slyšela, ale to jsem pravděpodobně - dle Tvých slov - ještě tahala medvídka na kolečkách.
    KACHNY
    KACHNY --- ---
    EETEE: no to bude obdobima ktere kdo zazil, ja mela obdobi prechodne kdy to stridal :o)) i kalhoty a kilt a i skotsko a irsko...
    EETEE
    EETEE --- ---
    MADELEINE: No vidíš, to já zas nepamatuju, že by chodil jinak než v koženejch gatích na motorku, nebo v nějakejch kapsáčích s "pochystama"...kiltové období jsem sice zaznamenala, ale přišlo mi to jako taková dvou-tříletá přeháňka (myslím v civilu, ne na bitvách)... ;-)
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    LODBROG: Ke Skotsku, věř mi. Nezažila jsem jinýho skotofila /většího/, než je Ram. Vždyť v kalhotech chodil jen doma /a to jen někdy/, i když bylo -12, měl kilt a byl naostro :o) Tvrdíval, že měl ve Skotsku předky, kteří se pak přesunuli do toho Španělska. Irsko měl taky rád, ale Skotko byla jeho vlast.
    FOLCWINE
    FOLCWINE --- ---
    tyyyyy jo, ja vam tak zavidim. Byla jsem jen jednou v byte, kde Ramirez bydlel (kamarad ho mel jako spolubydlu) a zrovinka tam nebyl :,(
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    EETEE: Aha, to bude tím :)
    EETEE
    EETEE --- ---
    LODBROG: Nemluvila, proto v té větě bylo slůvko "prý"... ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam