• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCIENArt Deco - univerzální dekorativní styl | architekruta, design, kultura, zabava...
    MSB
    MSB --- ---
    BARUNKA: Art deco sperky/saty proste maji neco do sebe. Sla jsem po nejakych malych nausnicich v art deco stylu, ale odradila me cena :-/
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Moje oblibenkyne Tamara de Lempicka (polska art deco umelkyne)




    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    George Barbier (1882-1932) francouzsky art deco malir



    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    trosku art deco sperku :) je to nadhera


    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    Park view building, Singapore - neni to z obdobi art deca,ale je to ve stylu art deca a budova je krasna,tak doufam ze se nebudete zlobit.

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    jo Bioshock sa odohrava v tomto prostredi, este aj ten font pisma co je v obrazku v zahlavi je tam hodne podobny
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tady toho je vic kdo chce - http://www.lordprice.co.uk/art-deco.html, musim se vratit k praci...

    Jinak pro vsechny fanousky je myslim povinnost hra Bioshoc - Art Deco z toho primo tece, a ta atmosfera!

    Momentalne jsem v Australii kde toho je plno - takze brzo snad nahodim nejaky fotky mistni architektury.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ...a letadylka. Pecka.

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    ...neco sportu...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    A jeste par plakatu lodicek...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Todle me fakt stipe (Buffalo City Hall)...

    http://farm4.static.flickr.com/3095/2401699128_de962727a9_b.jpg
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Tadle zidle me dostava...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    MSB: to by byla pecka! :)
    MSB
    MSB --- ---
    Paráda, art deco se mi moc líbí. Až se dostanu domů, snad se mi podaří nascanovat nějaké věci z té obrovské bichle :-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Trochu to tu rozjedeme - zakladni info v zahlavi, tady par fotek, ktery jsem dneska ve skole projel...


    This sculpture was first displayed in the Spanish pavilion at The Paris Exposition of 1925, it now lives at the Metropolitan Museum of Art and is currently part of the Art Deco Paris exhibition.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam