• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    TIEM
    TIEM --- ---
    Krásné léto přeji, chci se poptat:
    Pojedu do Lomnice nad Popelkou, znáte nějaké krásné místa v okolí? Může být i trochu dál....plno profláknutých míst jsem tam už viděl:) Díky
    JND
    JND --- ---
    _TOM: horolezec nejsem ,ale na každoroční Vidlák se už těším. Hospoda nam sice bude už druhý rok chybět ,ale tak nějak za tech cca 30 let co tam každoročně jezdíme to prezijene.
    _TOM
    _TOM --- ---
    Dneska jde do tiskárny horolezecký průvodce na hruboskalskou oblast Vidlák. Kdyby měl někdo zájem, můžu zprostředkovat.

    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    STEVIE: Čau, mám, paní Česká na chráněnce je vyhlášená (doufám že není na Nyxu)... Co potřebuješ, možná lepší do zpráv než sem ;⁠-⁠)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    STEVIE: mam. staveli jsme asi 5 let zpatky
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Ahoj,
    Nemáte někdo zkušenosti se stavbou domu v CHKO?
    JND
    JND --- ---
    RSZ:

    Nojo právě že místo super ,a i hospody dvě tam jsou . Další alternativu máme Příhrazy ,kde to čí turnovské pivo a je to vcelku větší že by jsme se tam zašili nemusely by naše skupina tolik vadit. Ne že by jsme vyloženě dělali bordel ,ale do pulnoci prostě sedíme u ohně což by na Svitatče byl evidentně problém ..

    Vidlácké tábořiště patří starému Konigovi otci toho co měl hospodu. ted se nějak řeší ta příjezdová cesta tak čekáme co bude . Ono upřímě i vidlácká hospoda dávno nebyla to co bývala ,ale dalo se tam ráno zajít na polivku a vysrat se :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    JND: ta svitacka, já ti nevím, hezký místo, milá paní, ale je to plný kempařů "bydlíkářů" (sám jezdím obytnakem, ale tohle pro mě moc není)
    JND
    JND --- ---
    RSZ:

    Tábořiště je v řešení ,ale mělo by snad fungovat. Volal jsem na Svitačku pač nevíme kde zkončíme. No když jsem zminil ,že nám zavřeli hospodu na Vidláku kam jezdíme 25 let tak mě víceméně vysvětlila ,že zrovna o nás nestojí pač je jí jasný že budeme dělat bordel :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    sory za tapetu, ještě jedna duha, kterou dělalo zapadající slunce.. ten samý směr

    RSZ
    RSZ --- ---
    Ráno na kozakove

    RSZ
    RSZ --- ---
    btw u Vidláku je zavřená hospoda, parkoviště si pronajal nějakej dement, vjezd na tábořiště je zablokovanej.. je to tam dost hnusný:/ doporučuju rychle projít:)

    RSZ
    RSZ --- ---
    v sobotu v troskovicích

    JND
    JND --- ---
    Dnešní Trosky z +- kilometru

    _TOM
    _TOM --- ---
    Takové trochu jiné lezení v Českém Ráji
    Led
    http://www.youtube.com/watch?v=keH59HnLKG4
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Fotil kamarád Jiří Červa
    RSZ
    RSZ --- ---
    sobota

    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: no a tenhle víkend bylo krásný babí léto

    RSZ
    RSZ --- ---
    pod kozákovem

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    jednorozci vysker

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam