• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASWe Rule - free gamesa pro iphone na bazi farmwile a podobne :)
    We Rule - free gamesa pro iphone na bazi farmwile a podobne :) typy, rady, komunita
    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Zapat panbuh za CopyTrans manager.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hrozny no :) nejak nestiham se tomu tady venovat ale parbu parim a myslim ze i par lidi odsud jeste vydrzelo
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Tady to žije! ;
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nevim me to bavi jednou za den na to kliknout proklikat :) proc ne :)
    SP1T
    SP1T --- ---
    ja se na to uz vykaslal...
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    no, taky jsem byla nadsena asi do 10. levelu.. vsechny chyby ktery popisujes potvrzuju.. navic se mi stane, ze teda neco sklidim a pak se naloguju znova a ejhle - prachy nikde a vsechno suche..
    co me ale stresuje nejvic je to, jak brutalnim zpusobem to zere baterku..
    SP1T
    SP1T --- ---
    to, ze v prubehu prijdou s necim novym, natoz strategickym prvkem neverim...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SP1T: obcas mi taky spadne, ale co se tyce bugu tak uz mi to ted prijde mnohem lepsi nez ze zacatku... driv se mi stavalo co popisujes, ale ted kdyz ma nekdo open tak tam vzdycky neco najdu. Jinak ohledne stupidnosti souhlasim - snad jeste s necim prijdou...
    SP1T
    SP1T --- ---
    nicmene jsem dosahl levelu 12 a asi na to seru. ta hra je strasne stupidni, neni tam zadnej prvek strategie nebo neceho, cim by clovek mohl ovlivnit progres a byt lepsi nez ostatni. spoutu lidi vidim open, ale nic volnyho u nich nenajdu. jako by se ta hra snazila kevsemu spravedlive ridit zakazky. proste omg, imho dost o nicem...

    to ze jejich server je uplne zabugovanej a pomalej radsi nemluvim.

    pada mi i app v telefunu, ale to podezrivam spis muj rozesranej system, nebo nekomu pada app taky? dost casto hlasi ze deteku malo pameti telefonu.
    SP1T
    SP1T --- ---
    dej mi to na nastenku prosimte, ta se muzu rozveselit kdykoliv :))) ja nicnenasel zatim :( ale sem lamka zejo

    to neni poprve co to ctu od Tebe :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    kazdopadne by se hodili nejaky navody jestli ste nekde na netu nasli ja nicnenasel zatim :( ale sem lamka zejo
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    soy ze to tu zatim neni nijak upravene maknu na tom ...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    id: zabias-cz
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    id: lucien144
    SP1T
    SP1T --- ---
    ID: royed1nz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam