• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CH4MISSTajne zbraňové projekty 2 sv. války
    CORTEX
    CORTEX --- ---
    MAZDA: :-)) To je právě jen cover-up. Všechno se to seběhlo takhle: Gabčík a Kubiš umírají, zasaženi otráveným granátem, ihned po atentátu na protetora. Jejich kolegové dotáhnou jejich mrtvá těla do kostela, a když němci přijdou, tak jim prostřelí zblízka hlavu, aby to vypadalo jako sebevražda poslední kulkou.

    Wake-up siegple.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MAZDA: němci na ně právě spáchali atenát v tom kostele
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    CORTEX: Což se ovšem nevylučuje s tezí, že přežil atentát ;-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    přesně tak. a třeba jim to jenom vyhladilo vrásky
    CORTEX
    CORTEX --- ---
    MAZDA: Nepřežili, za tři týdny byli oba dva mrtví!
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PRAASHEK: Na druhou stranu, Gabčík nebo Kubiš byl tím granátem také zasažen (resp. střepinou) a přežil...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    dnešní výročí
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Anthropoid

    zaujalo mě tohle

    Dokonce se objevily spekulace, že tento granát byl otráven,[11] tomu však od počátku nic nenasvědčovalo.[12] Na druhé straně v poslední době byly odtajněny materiály vojenským výzkumným střediskem Porton Down, kde bylo uvedeno, že zde granáty s botulotoxinem parašutistům vyrobili.
    AMANES23
    AMANES23 --- ---
    CH4MISS: dik, moc pekny zabery maj a i neco noveho jsem se dozvedel :)
    CORTEX
    CORTEX --- ---
    PRAASHEK: Ba jo, souhlas, ty naváděné střely byla fascinující část. Já myslel, že o nich vím, ale to sem nevěděl o tom letu dvanácti letadel na lov flotily. Myslel sem, že to byla jenom experimentální věc ... super.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    bylo to velmi fajn, kupodivu až moc zhuštěný, což není posledních deset let obvyklé (v dvouhodinovém dokumentu se běžně řeší třetina toho, co v tomto padesátiminutovém, jenom se tam všechno čtyřikrát opakuje :) .. i když je fakt, že to zas nešlo moc do hloubky. a konečně něco o naváděných střelách
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    CH4MISS: ještě kdyby tam přibyl ten 13. díl :)
    CH4MISS
    CH4MISS --- ---
    ICI
    ICI --- ---
    HONZIK96: nenahrával někdo? bohužel sem to propásl, máti si vydupala pojišťovnu štěstí :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CH4MISS: já celou tu story samozřejmě celkem přesně znám... a to kromě von Brauna samozřejmě existují i kurióznější a méně známé zápletky německého vojenského výzkumu po válce: najdi si třeba něco o tom, kdo vyvíjel krátce po válce první proudové stíhačky pro argentinské letectvo... a nacistický původ mají i daleko méně obskurní projekty, než je B2 Spirit: třeba celý tvar Migu-15 je prostě ukradený pozdní německý projekt...

    to ale nic nemění na tom, že nacistická UFO jsou prostě jen a pouze případy pro psychiatry. zkrátka: nacistický talíř z filmu American Beauty (doporučuju!) byl nevyhnutelně talířem létajícím :-) (psal jsem o tom už před časem např. zde: http://teckacz.cz/index.php?clanekid=482 - v té době o tom na celém Netu bylo jen pár zmínek - a taky zde http://teckacz.cz/index.php?clanekid=818). celá ta nazi-story je o jediném: ani pokud budete geniální, tak vám to nebude nic platné, pokud vám současně bude velet šílenec. proto nestačí být geniální - skoro stejně důležité je navíc ještě neposlouchat slepě rozkazy.

    no ale zpět k tématu: jestli se mi ale nějaké málo známé německé zbraně fakt líbí, tak jsou to ty pozorovací vírníky tažené za ponorkami...
    ZOUNIC
    ZOUNIC --- ---
    husty xD
    CH4MISS
    CH4MISS --- ---
    KEIKIN: prave proto sem zalozil tento klub
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    CH4MISS: no já jen že se tam řeší taky ufo a jiné tajné projekty...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam