• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    EGO
    EGO --- ---
    CATT: Ešte sa mi to nestalo. K čomu je to dobré? :/
    CATT
    CATT --- ---
    Vás ještě neRT http://twitter.com/StalkMeBot ?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    LITTLELI: To jsou ty samý lidi, co nadávaj na twity o volbách, o MS v hokeji a podobně :)
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    sem dostal vynadano, že své checkins publikuju na twitter... no wtf? :) to mně lidi čtou jenom kvůli kosmologickým novinkám a názorům na metodiky programování a smyslu života a vůbec? brb
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    BLACK_ONYX: gowalla je zajímavá, ale poněkud mě rozladilo, že jim teď asi týden nebo dýl nešly pokládat a vyměňovat předměty.
    EGO
    EGO --- ---
    EGO
    EGO --- ---
    S7ANLEY: Myslím, že skôr ide o propagáciu a užívateľov. Ale bolo by to fajn.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    EGO: Zatiaľ určite nie. Dúfam, že časom ;-)
    EGO
    EGO --- ---
    Mierne oživenie diskusie. :)

    Myslíte, že foursquare má u nás uplatnenie ako v Amerike? Myslím pod tým Mayor discounts a pod. výhody vo vybraných podnikoch.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Kto by čakal, že keď sa checknem o 4 ráno na Hlaváku tak dostanem School Night Badge :-D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    LITTLELI: Mně často hlásí chybu připojení...
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    gowalla je vtipna... na Androidu se jeste nenaucili vypnout GPSku po tom co ji pouzijou... takze to vymlati klidne behem hodiny baterku. gratulujeme.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    BLACK_ONYX: Niekde som čítal článok, kde porovnávali tieto 2 služby a Foursquare jednoznačne vyhral na check-inoch ;-)
    TEROX
    TEROX --- ---
    Ahoj, tady se daj sehnat nejaky prasky friends?? Uz me to fakt samotnyho nebavi :D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Co říkáte na http://gowalla.com/
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Nejak mi uniká význam photogenic badge.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    EGO: no já bych se socializoval pak offline, ale jen bych bych poznal, které místo má aktuálně nejvyšší hustotu hostů:-)
    prostě takový opak dopravního zpravodajství
    EGO
    EGO --- ---
    HORKY_KAFE: Dobrý nápad. Len myslím, že skôr to je na socializovanie sa s priateľmi ako s neznámymi. Ale podporil by som tvoj návrh ak by bolo verejné hlasovanie na foursquare na to. :)
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    jo ale, co by mi vyhovovalo, kdyby to začlo používat co nejvíc lidí (klidně anonymně) a mohl bych před odchodem z domova zjistit, ve kterém baru je hodně lidí, abychom v pondělí neseděli někde sami s kámošem a "balili" barmana, protože tam nebyla ani jedna holka:-)))
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    MAJKA: já paranoidní nejsem, ale pořád si říkám, že trocha tajemství neuškodí;-)

    i když teda ultravtipný je, když se někam přihlásíš, zkontroluješ starostu a zjistíš:
    - že to je někdo, koho znáš z nyxu a jiných internetů (obvykle podle nicku)
    - má k FS připojený FCB a máte společného přítele
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam