• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    EDASX
    EDASX --- ---
    bude padat to co u mayora kteryho neznas imo =)
    EDASX
    EDASX --- ---
    no ja nevim, ja tam samozrejme mam uplny voloviny =)

    "mayor": {
    "user": {
    "id": 36690,
    "firstname": "Mike",
    "lastname": "P.",
    "photo": "http://playfoursquare.s3.amazonaws.com/userpix_thumbs/4a9f29d1e43d7.jpg",
    "gender": "male"
    },
    CASTER
    CASTER --- ---
    Jo first name a prvni pismeno last name. Imho docela dostatecne :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    takze u ostatnich vidis asi jen first name a fotku (resp. odkaz na amazon server na ni)
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: mas na mysli misto, kde ses checknutej a posilas request na http://api.foursquare.com/v1/venue - tudle situaci ted tezko posoudim, co vsechno v ty odpovedi je (navic jestli je rozdil mezi tim, ze ses tam taky checknutej nebo nejses)... vytvaret si dalsiho usera se mi ted nechce. =)

    kazdopadne podle dokumentace


    If you authenticate, you'll get back social meta data:
    stats - shows whether you and your friends have ever checked in here (beenhere); total checkins at the venue (stats/checkins); and total people there now (stats/herenow). the checkins and herenow blocks serve as a live count of people currently at the venue: if someone moves, the count will drop
    checkins - show the people currently checked into this location (ie, last three hours). you'll see shout and full lastname if they are friends with the authenticating user. this block will only return the last 50 results. to get a count of all people there, use stats/herenow
    CASTER
    CASTER --- ---
    EDASX: pristupny pouze pratelum? Ja kdyz se nekam cekuju tak vidim kdo tam je, a v pratelich ho nemam
    EDASX
    EDASX --- ---
    jedine ted me napadlo, v pripade oauth leaku, by te nekdo moh zacit sledovat... ale to mas na fcb taky... tisice lame aplikaci, ktery jednou povolis a vi o tobe vsecko a co hur i o tvejch friends. no ale to uz je na kazdym, jak bezpecne se bude chovat
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EDASX: Asi tak :-) Hlavne myslim ze 4sq neni uplne hlavnim zdrojem jejich informaci. A hlavne proc by me mela spehovat FBI, CIA, MI5, NYX? :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    To kde ses je pristupny pouze pratelum, ktery si tam pridas a kterejm to povolis. Ani pres API se k tomu nedostanes. Tajny sluzby at si sledujou co chtej. =))

    Jinak osobne na otazku proc... odpovim, ze uplne nevim. =) Je to novy, je to cool. Mam rad checkin historii - rad chodim mestsky pivni tahy a tak druhej den vim naprosto presne kde a kdy jsem byl a vim to i zpetne od zacatku pouzivani sluzby. A uplne nejlepsi je, kdyz to pouzivaj kamosi... Checknou se nekde pobliz a proste se za nima stavim, zavolam jim etc. =)
    CATT
    CATT --- ---
    VYHULENY_UFO: když si tě někdo zařadí do přátel, tak se nemůže divit
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    VYHULENY_UFO: vrána k vráně sedá... aneb proč ti to tak leží v žaludku a zavítal jsi mezi nás idioty, potažmo s nickem jen složitě dokládajícím tvou mentální vyzrálost?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jedinej duvod pro tuhle sluzbu je, abych poznal kdy mam vykrast byt uzivatele sluzby ci popripadne na nej hodit nejakej zlocin. takhle se dobrovolne vydat ze svyho soukromi a jeste se nechat sledovat americkejma sluzbama, to snad muze jenom idiot... :)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Oficialni 4sq aplikace na Symbian je slusna, doted jsem se v Gravity mohl jen checkovat, ted uz konecne i vidim kdo tam je, tips apod.
    Ted jeste aby tam nekdy byl nekdo jinej nez ja ...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ja som si ho od-checkinol. Predsa len, ešte niekedy bude pokus o super swarm ;-)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    Tak mám Super Swarm Badge :)

    ad fake učtu - určitě to nebyla oficialni vedena aktivita, takže za to může "selhání jednotlivce"

    ale tak tragicky bych to neviděl, jak se píše dle twitteru
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Škoda, ale tak aspoň ten Swarm mám zo včera ;-)
    EGO
    EGO --- ---
    :)))

    @m_charvat: mam pocit, ze podla CZ twitteristov je holokaust nic oproti fake superswarm badge. Relax, vole! #webexpo
    EDASX
    EDASX --- ---
    ja tam nebyl. chcije, kdo by tam lez... navic pochybuju, ze se ucastnici skutecne srazili u tech hodin v tomdle pocasi =)
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: tomu bych klidne veril =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam