• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: to asi kazdymu =)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Hm takovy proces mi prijde silne neefektivni.
    CASTER
    CASTER --- ---
    Kde se teda reportuje tak, aby to melo nejaky efekt?
    EDASX
    EDASX --- ---
    jojo.
    EDASX
    EDASX --- ---
    me sere, ze to clovek tagne v appce a stejne to nikdo nemergne a musi se to reportovat rucne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    jak sem psal niz... =) kazdej zakaznik v malym bizu jako je restauraterstvi dobrej =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CODEAS: hele, ja jim delam komplet vsechny socialni site. A tak todle je zatim ve fazi, ze je musime presvedcit (majitelky ani nevedeli, co je facebook, stastne to zeny). Ale verim, ze je k tomu premluvim a ze to rozjedem. A ano, argument je nice tu have a taky to, ze to moc hospod nema a ze na lidi jaky by o mohlo fungovat :-)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    RUTHLESS: a jaký máš argumenty, něco co se mu projeví do byznysu ? nebo prostě nice-to-have :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    Znam. =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: snazim se to prosadit u klienta: cafe-bar Platyz. Takova prijemna, pomerne velka kavarna na Narodni.
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: kde to bude =) at se mam na co tesit =))
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: dalsi special pribyde snad behem tydne :-) uz an tom pracuju
    EDASX
    EDASX --- ---
    Za posledni 3 mesice pribylo na @foursquarecz pres 7000 venues a 9 specialu. http://sx.cz
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    je to uz pomerne dlouho, podle toho clanku nejmin od 2.12. ja to uz u ty gowally beru jako samozrejmost. To je jediny, jak muze bejt uzitecna, ze vyuzije lidi z frskvr...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    BLACK_ONYX: To ako sa checkneš v Gowalle a máš rovno check na 4sq? Čo to je za hlúposť? :-O
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Gowalla je hezká, ale na 4SQ je více lidí, proto jsem se přesunul jen na 4SQ. Dvojité checkování bylo peklo :-) Gowalla nyní umí i checkiny do 4SQ, ale vracet se už nebudu.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    nekdo mi rikal, ze na fsqr jsou lepsi badges a ze na gowalle brzo omrzi sbirani predmetu
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    frskvr je srdcova zalezitost, gowalla ma podle me prioblem, ze je tam jest emin lidi nez na frskvr. ale prijde mi lip udelana (ty tripy po hospodach jsou supr vec)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam