• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: tohle je cista spekulace, ale pocitam, ze tech requestu dostavaj tuny, takze to resi nejakej robot na zacatku a prihodi ti skore... a treba nepropojeni s twt a mas skore dole, not friends dole, zadnej checkin dole, malo aktivni, cerstvej ucet,..... =) protoze finalni SU uz prideluje nekdo rucne... konec spekulaci...

    ja tam posledne u endorse videl, ze mam zadat twitter name toho koho endorsuju.

    mam kazdopadne pocit, ze ted je v cesku SUcek jak sracek. =)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Tak koukam ze mam v pratelich jednoho SU2 ale je z Anglie no tak uvidime.
    CASTER
    CASTER --- ---
    EDASX: twitter i FB propojenej mam, a proc by je zrovna to melo zajimat? Ale s tema pratelema na tom mozna neco bude :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: nevim, zatim mi vzdycky stacil napsat ten support request, zadny debilni snailmail dopisy fakt nehodlam resit =)
    CASTER, GOSHEWAN: tak si to napred propojte s twitterem a pak to zkuste znova... jinak podle me nemate narok. navic teda endorsovat nekoho koho nemate v pratelich... nevim jak tam maj ten system nastavenej, ale tohle by byli asi zakladni pozadavky, ktery bych chtel ja. =)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    To by se mi take hodilo. Zadost jsem odeslal pred cca 2 mesici a stale nic /-:
    ID: 6526745
    CASTER
    CASTER --- ---
    RUTHLESS: tady se o tom neco pise (hledej slovo endorse) http://aboutfoursquare.com/new-superuser-tools/
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CASTER: nevim, jestli na to mam vubec pravomoc... :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Nepodporil by nejaky mistni SU moji zadost o SU? :) ID 361005 Predem diky
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    hele, v pohode. uz jsem to nejak obesel. nastesti to jde udelat klasicky. Coz teda, jako obvykle, dopadne tak, ze dopis neprijde. ale uvidime :-) da se psat mejl, to je nejlepsi reseni.
    EDASX
    EDASX --- ---
    How do I claim my venue? : foursquare Support
    http://support.foursquare.com/entries/191119-how-do-i-claim-my-venue

    rekl bych, ze tam dole je to dostatecne popsany... taky uz jsem vybranej pro new claim metodu za $10... kdyz to na neco zkusim =)
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: a zkousels tu claim help metodu? =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    A, ted je to anvic jeste vic slozity. uz po me chtej cislo kreditky. to me teda, uprimne, docela sere
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Hehe, Edo dik za koment na SU foru. ted jsem si to precet a uvedomil si, ze to budes asi ty :-)

    mne ten claim proste nejde. at delam, co delam...
    HASH
    HASH --- ---
    CATT: si to precti znova, je to tam nekolikrat napsany
    CATT
    CATT --- ---
    HASH: a vo čom? :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    Este, ze nejsme reklamni mrdky =)
    HASH
    HASH --- ---
    CATT: jestli jsi to z toho nepochopil, tak ti to zkusim vysvetlit zvlast: nebylo to o cislech :)
    CATT
    CATT --- ---
    HASH: tyhle hry malých čísel v českých podmínkách mě baví (za slovo exekuovat bych všechny reklamní mrdky bil po hlavách)
    HASH
    HASH --- ---
    Jak naplanovat, exekuovat a vyhodnotit kampan na Twitteru a Foursquare?
    http://show.hash.cz/Louskacek_2012.pdf
    KERB
    KERB --- ---
    Zdar nevite neco novyho o ochrane fake checkinu? Jak se s tim 4SQ vyporadava?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam