• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Já myslel že se hledá argument proč se sejít a popít, nikoli proto aby se provětral šatník :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Jo, ještě mě napadlo suit up party
    Prostě oblek. žádná velká večerní, ale jedeme ve stylu Barney Stinson, because... nothing suits me like a suit! :-)
    XTREE
    XTREE --- ---
    tak uz jsem se pripojil taktez do vasi krasne nove mistnosti pomocnych technickych praporu a pokud tedy mohu navrhovat tak
    tematicka k zalozeni klubu - CERNI BARONI
    co jsem navrhoval uz driv - mirelonova drevarenska party
    a pak tedy to co si myslim ze by mohlo uspet, tematicky vecirek minulosti (napr titanic, ale spis neco mne kostymove narocneho)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    no na to, jak nadšeně jste se vyjadřovali, tak mi přijdete trošku nenadšení :-) (to je ta demokracie, já vím ambeřane :-)))
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    MLEKAR_STEIN: S rajčatovou omáčkou :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: mno, prave proto me napadlo dat to dohromady vsechno do mixeru, jakykoliv film, nebo vytvor si svuj novy charakter a natocit film (nejak se mi zacala libit idea kratke improvizovane scenky v ramci party, jako jsme delali na hawaii)
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    SIHAJA: a s kečupem, nebo bez?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jojo, žlutá kombinéza to jistí :-)))
    ale myslím, že jste se projevili dost konkrétně na to, aby bylo jasno :-)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    SHAMPOO: Umm... k sežrání ;-)
    KLA
    KLA --- ---
    PYVERRN: tohle nevím jak by fungovalo, ale mohlo by to být vtipný.

    Ale šířka tématu nemusí být na škodu... když řekneš pulp fiction tak se ti dav rozdělí na holky s černou parukou, mužský s dlouhejma vlasama v obleku a možná nějakýho toho boxera... ale když řekneš všehochuť tak se můžou potkat liftboy, zmlácená nevěsta, upír a co já vím, třeba nácek :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Omlouvam se, restartoval jsem anketu, jelikoz myslim ze tady by melo byt videt kdo jak hlasoval...

    dekuji a zahlasujte prosim znovu... :-)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    GENEVIEVE: Půjdu za velké létající špagetové monstrum :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    CHARLEZ: OK, mohl by jsi lidem rict jen par slov k tomu baru? ja ho nepopisu.... :-)


    KLA: Napadlo me udelat novy film ala Tarantinovka, cili kazdy by prisel za nejakou postavu ala tarantino a natocili bychom film novy... :-D
    MYS_USATA
    MYS_USATA --- ---
    dopiště, prosím na nástěnku:zvířátka, ufo
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: zrovna zasoby by nemeli byt problem, ty tam musej byt porad, a ne male
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    FIONOR: ANOOO
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: akorat malinko problematicky s sirkou tematu....
    KLA
    KLA --- ---
    Quentin Tarantino
    filmový párty jsou nejlepší :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    GENEVIEVE: me se take dobry den libi...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Jako nemám nic proti prostoru v Karlíně, výhody tam jsou, leč výhoda Dobrého dnu je jejich neskutečná vstřícnost (myslím, že jak teď měl každý svůj lísteček, tak problém nebyl) a že z Vinohrad to má snad každý domů blízko a nikdo z nás se nemusí starat o obsluhu, alkohol jídlo či whatever, ale prostě se jenom bavit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam