• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    HAC
    HAC --- ---
    LEVI: Prehledl jsi slovo"kvalitni" ja si samozrejme moc dobre pamatuji jak to dopadadlo, kdyz se na tebe aplikuji nekvalitni pouta a proto bych nechtel tu chybu opakovat. Zvlaste kdyz by to melo tak straslive nasledky jako tva ucast na uniform party.
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: Vyborne, tak to zari by sedelo i s proklamovanou upoutavkou :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PYVERRN: tusim ze zari je neobsazene (rijen a listopad ano, organizatori maji narozeniny a povybirali si sva temata... :-D )
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LEVI: OK... cervenec party asi nebudou (pres leto asi ne, ale podle zajmu se uvidi..)

    ale zarezervujeme ti jiny termin... :-D
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: nacvicino uz neco mam, nebude to stripper copuv prvni pripad, ale je treba vyrysovat a na to jsou dva mesice malo. Navic v cervnu je zkouskovy a stripper cop potrebuje pohnout trochu se skolou, aby jednou dostal to teply misto v kancelari, co o nem vzdycky snil ;-)
    Takze cervenec nejdriv. Jdu si koupit karnitin :-D


    HAC: Pche. Jak jiz zjistili na me narozeninove party, pouta jsou neco, co ME nezastavi :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    HAC: Nebo rovnou pozvat nějakou slečnu, co se z uniformy svlékne bez keců ;o)
    HAC
    HAC --- ---
    PYVERRN: ja bych to nevidel s uniform party tak tragicky. Jen budeme muset Pyverrne opatrit nejaka kvalitni pouta, pripoutat Leviho pred party k nejake masivni zazdene trubce nekde ve sklepe a pak byt strasne "prekvapeny a smutny" ze Levi na party neprisel. A tudis teda na ten amaterskej striptiz vylosovat nejakou slecnu. :-)))
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LEVI: OK, beru zpet, uniformovana party bude, ale slibujes ze za stripper copa fakt pujdes? :-D mame zlaty hreb vecera panove a damy... :-D

    lol, jsem malem spadl ze zidle... :-)

    cili, Levi, jdes do toho? a budou ti stacit dva mesice na nacviceni, v tomhle pripade jsem ti ochoten tu party udelat hned jako dalsi... :D
    LEVI
    LEVI --- ---
    XTREE: jasne a jeste tu mam misto na grilovane kure a basu lahvacu ;-)
    XTREE
    XTREE --- ---
    LEVI: mohu si k vam odlozit sve boa ?
    LEVI
    LEVI --- ---
    Prazsti obcane trpi pod nadvladou zlocinu.
    Predaci mafianskych klanu si na radnici podavaji dvere.
    V centru valci negri s Bulhary a Albanci o nadvladu nad drogovym trhem.
    Verejne zakazky jsou nepruhledne, zastupitelstva zkorumpovane a na ulicich se strili.

    Je jen jediny muz, ktery tomu dokaze udelat pritrz.
    Jde proti zlocincum i proti svym nadrizenym.
    Jedina pravidla, ktera uznava, jsou ta, ktera pise on.
    Ma sve poslani a nezastavi se, dokud spravedlnost nezvitezi.


    STRIPPER COP!

    (this fall at your costume party...)
    XTREE
    XTREE --- ---
    PYVERRN: :-D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    skrtam uniformy ze zahlavi... uniformy jsou vlastne zabanovane tema ktere nikdo nikdy nesmi udelat... mozna prejmenuju klub na PTP krome uniforem....
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    au au au
    LEVI
    LEVI --- ---
    SIHAJA: Mesic neni mnoho casu... a amatersky striptyz si naopak setrim, az bude tema uniformy :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PERTAKOIN: moc dobre te chapu, do hawaie jsem nasypal litr... nicmene, jak jsme jiz parkrat zduraznili, da se prijit i bez kostymu, pripadne se na dost parties da kostym zimprovizovat z toho co ma clovek doma (hodne lidi slo na hawaii v tom co meli doma, akorat letni, nebo treba homeless party, mimove atd...)

    ale financni narocnost toho, kdyz chce clovek neco extra vazne chapu, take nevim co budu delat doma s kostymem hawaiiskeho valecnika... :-D teda, vim.. bude mi to zabirat misto... :-)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Když se mi bude hodit datum a budu mít kdy připravit kostým, tak zkusím dorazit bez ohledu na téma, zatím jsem tu neviděla nic co by mi mělo nějak vadit. Potíž mám akorát s časovou a finanční náročností některých kostýmů, v tomhle směru mě značně vyčerpávají larpy a jiné zájmy, dát měsíčně i jen pár stovek na kostým na jeden večer který už nikdy nepoužiju je na mne dost. Takže pro mne bude rozhodující víc dostupnost kostýmu než téma jako takové.

    Jinak velmi toužím po mirelonové párty :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    KID_MCHUTT: Pravda je, že jak mám tendece se tematickým akcím vyhýbat, tak houmless akce by ode mě jakožto od typického programátora vyžadovala toliko dorazit na místo a možná se pár dní neholit, což beztak dělám zřídka a nerad :o)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    LEVI: Na vypracovani máš spostu času a jistě to dodá nové rozměry tvému amatérskému stryptýzu!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    za houmlesáka se nemusím převlíkat, to je můj standardní modus operandi :) mají v dobrém dni okenu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam