• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GENEVIEVE: este keby bolo tema pokemoni, tak by si mohla ist cela v zltej za pikachu... ale myslim, ze pre vecsinu to bude podobne neprijatelny navrh ako teletubbies... :)
    AINEE
    AINEE --- ---
    A co takhle nebe-peklo-ráj? :))

    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Vcelku vděčné téma jsme onehdá zkoušeli: Historické osobnosti Čech a Moravy (včetně fiktivních), čili se slezli všichni od lovce Kopčema po Zátopka :)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Já už jednou za teletubies byla, s kámoškama na školním Halloweenu a bylo to super, s tím naprosto nemám problém :) Ještě jsme se ráno sešly u jedný doma a tam se převlíky a jely v tom tramvají do školy, to na tom bylo snad úplně nejlepší, ty lidi jak koukali :-D
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    myslím, že teletubies už jsou moc hardcore. Jedinou výhodou by bylo, že bych mohla jít celá ve žluté ;-)
    HAC
    HAC --- ---
    SKLIVEC: Teletabies jsou zlo, teto party bych se nezucastnil ani presto, ze jsem si naprosto vedom ze co fotka to dalsi prirustek do adresare V.
    SAHIBIUS
    SAHIBIUS --- ---
    jestli teletubbies nejsou uz prilis hardcore (:

    ale takovi roboti by nemuseli byt vubec spatni
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Rozhodně by to chtělo Teletubbies :)
    http://www.youtube.com/watch?v=_nHo7jyMNoc
    Eště když si představim, že všichni mluvíme jako oni, tak to nemá chybu, prostě banda blbů největších :D
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    KID_MCHUTT: Jo to je stálý inventář :)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    PERTAKOIN: aha, no aspoň vidím že nejsem úchyl sama :o)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    CERNY_KOCOUR: Emo teď bude mít Kla oslavu narozenin...
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    SKLIVEC: EMO párty! :o)))
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SKLIVEC: ten pán, co sedí na baru, tam bydlí, že jo? :)
    HAC
    HAC --- ---
    SKLIVEC: Proc ne rovnou party s heslem "Skoky do rakve"
    EETEE
    EETEE --- ---
    SKLIVEC: ...pohřební Depeche party? ;-D
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Ještě třeba smuteční/truchlící párty :D
    LEVI
    LEVI --- ---
    DAYSIR: Ten hotel je dobry, jen zly velkokapitalista majitel to kurvi cim dal tim vic. Jako katovani kostu je jedna vec, ale vylozene picoviny jsou vec druha :-(

    Ale chlasta se tam dobre :-)
    Na pracovisti jsem rovnez nikdy s nikym nic nemel, ale povedl se mi tam nejlepsi kseft meho zivota, kdy jsem Amikovi v nouzi prodal dva kondomy za 200,-
    Ty dve stovky jsem pak vzal a koupil za ne Havajskou kosili, tu jsem smenil s Petrem Podlesnym za uplne novy 21 palcovy teleskop :-) Ten ted nosim o svatcich a k obleku...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    no vidis to... :-D to mi ani nedoslo (svatky ktere nejsou v tydnu pro me neexistuji)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: 8.5. je tiez sviatok :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam