• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    GENEVIEVE: mno, tohle je o tom aby jsme e my dohodli a nahlasili jim to... :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Já bych spíš navrhla, a´t se to píše do události, kde si to L8 bude moct mnohem lépe kontrolovat :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HARALD: no, zrovna tento pátek jsem šířila morovou nákazu, takže i na této party jsem byla jen chvilinku....
    HARALD
    HARALD --- ---
    KLAIR: bohužel jsou party v pátek, což lídám potomky. nebo bys přišla hlídat ty?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    HARALD: měl jsi tam být :D
    HARALD
    HARALD --- ---
    KLAIR: nevěřím svým očím. Lupus a vypadá seriozně. A blahobytně. To byl šok, tohle. :-)
    http://gothichell.rajce.idnes.cz/nastenka/#DSC_0033.jpg
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    a na nástěnce máte pozvánku na další akci...
    [ PTP - Zvířátka / partyparty / 18.6.2010 / CR - Praha - L8 ]

    Nicméně, klub L8 je soukromý, a potřebuji se domluvit, co budem pít a kolik, čili kdo by chtěl jít, napište sem do klubu návrhy piva... případně co jiného pijete a kolik... tocene pivo se musi objednat dopredu....
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    a masku jsem mel asi dobrou, protoze se me jeden mistni ptal, jestli je to jenom maska, nebo jestli to myslim vazne :o)))))))))
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    v zivote jsem nebyl na drevarne a par larpu jsem hral modernich, takze bez masek a specialnich hadru.
    SAHIBIUS
    SAHIBIUS --- ---
    Tak nejak se do sveho nejstarsiho larpoveho kostymu uz taky nevejdu a ty dalsi jsem casto delal na jedno pouziti... spis se najde nejake prizbuzne tema kde by je slo pouzit
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    MICHAEL: mno, uz jsi to asi rikal Genevieve, ale ja k tomu mam nejakou vyhradu
    1) cim dal tim vic lidi co tam chodi nikdy na LARPu nebyla
    2) zbytek casto sve stare kostymy ani nema
    3) V LARPovem kostymu? ja nevim jak vy ostatni, ale to uz je pro me jako civil a nejak mi to nic nedava...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SULTHAN: vyřídím autorovi
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KLAIR: luxusni fotky :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MICHAEL: myslíš tepláky, prostěradla s dírou na hlavu, kecky?
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Když jsem promýšlel, jaké kostýmové párty bych se mohl zúčastnit, napadlo mě téma "Staré kostýmy z dřeváren/larpů".
    Co vy na to? :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PYVERRN: copak já vím? použij, co chceš :D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLAIR: Super-... chci se zeptat, jako nick dotycneho mam pouzit Gothichell, nebo neco jineho?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    gothichell | nástěnka – rajce.net
    http://gothichell.rajce.idnes.cz/nastenka/#album
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HARALD: je napsano od vcera v zahlavi, ale zviratka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam