• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    PYVERRN: super napad ale jsem tou dobu mimo prahu
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    já bych nemohla v sobotu, máme velkou rodinnou oslavu, ale neděle klidně :-)
    ačkoliv, kdyby to bylo kolem poledne, tak asi i jo...
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    PYVERRN: já jen odpovídám na otázku, jestli v sobotu 19. něco je :o) - pro nás ano, ale nemusíte se na to samozřejmě vázat....
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    jinak navrhuju dalsi tema: ALEGORIE
    imho by to mohlo byt dost zabavne, spravedlnost asi vsichni poznate, ale jak zpodobnit cudnost, umeni, hudbu, prumysl....nabizi to siroke pole kreativity;)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    CERNY_KOCOUR: tot otazka kolik z vas by do toho slo.... ono jsem se ted dival a je to jeden z mala terminu, kdy neni zadna vetsi akce...
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    PYVERRN: my máme v sobotu 19.vystoupení, takže z Ordures bys tam neměl nikoho...
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    no 18.6. jsou zviratka
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    poradte, kdybych demonstraci udelal v sobotu, 19.6., sli by jste? kdo by sel, tak dejte like tomuto prispevku.. :-D

    jde o to jestli se nedeje neco velkeho... :-D
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    jsem pro

    pripomelo mi to existenci provrepublikoveho spolku proti spolkove cinnosti :o))))))))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PYVERRN: Já jsem jednoznačně pro...
    LONEWOLF
    LONEWOLF --- ---
    FIONOR: to zni jako plan, muze treba pomoct obci vyblokovat nacky ze si tam nahlasime demosku my :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PERTAKOIN: jasně... uděláme demošku a pak se půjdem jako správní revolucionáři zpít do němoty a hulákat mna lesy
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    PYVERRN: Proč ne :) A taky je to taková tématická párty :-D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    pratele, vim, ze to sem zcela nepatri, ale chtel bych usporadat demonstraci..pridali by jste se?

    Od kazdeho vyzadovano nejake hodne silene obleceni a heslo, ktere nema nic spolecneho s realitou :-)


    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    vino, rulandske sede, idealne arcibiskupske sklepy kromeriz,
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    SEBEL: naprostý souhlas, jakkoli mi Sviany chutnají, Plzeň je nejkompromisnější pivo, jaké můžeme navrhnout
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Ideální je Plzeň, tu pijou skoro všichni a chutná jim:-)
    HASH
    HASH --- ---
    vybirat se da treba ze seznamu a posledne nam docela chutnal rychtar 11 - nefiltrovany lezak. Takovej hořkej velvet
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: potrebujeme prime navrhy, vyjadrovat se proti muzete az v ramci ankety... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam