• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: super, diky moc... a ted exkominikuji z cirkve vsechny... :-D
    HAC
    HAC --- ---
    Puvodne jsem mel v umyslu nechat v klidu padat na tuto slozku prach v mem archivu.
    Ale pak jeden flandak prohlasil, ze pokud bude neco s tehlech materialu zverejneno, ze me necha exkominíkovat z cirkve. Sice nevim co to jako obnasi, ale vkzhledem k tomu na jak vybrane cunacinky si cernoprdelnici potrpi, tak to bude nejaka luxusni prasarna. A to si nemuzu nechat ujit. Takze tady to mate: Farari a devky

    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Tak a je to... v nedeli, ve 13:00 na Žofíně... :-) připravte se námořníci... :-)

    počítám že přes léto bude možná málo lidí, proto týmy budou co lodička to tým, ideálně se domluvte předem...
    AINEE
    AINEE --- ---
    AINEE: i když sobota by možná byla ještě lepší
    AINEE
    AINEE --- ---
    PYVERRN: za mě optimální datum
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    to bych nemohla, budu se vracet z vody a nemám tušení v kolik...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Jeste premyslim, kdy vyhlasit namorni valku... :-D nekdy o prazdninach kdyz bude teplo... co takto 18.cervence (nedele), od tri odpoledne?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ALEXIS: super... :-D tak se mi to libi..

    cili odted jsme i na fb, coz by mohlo trochu zdvihnout navstevnost techto akci, at je nas vic nez na zviratkach... :-D

    jo a s Genevieve jsme vymysleli ze uniformni party, bude v pátek, 24. září 2010, tentokráte od 20:00 (dřív nikdo stejně nechodí...)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: je to i pre FB-negative, takze i ja to vidim :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    tak pratele, jiz mame i facebookovou skupinu kam Charles nahral fotky ze Zviratek... :-)

    a kdo ma facebook, tak tady ma odkaz... :-D

    http://www.facebook.com/photo.php?pid=443582&id=100000171384950#!/group.php?gid=106853396032726

    potvrdte mi nekdo funcnost, pls...
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    HAC: díky moc za fotky, některé mi vehnaly červeň do tváří, ale jsou super, děkuju :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: super... :-) ja jsem si jen chtel byt jist... :-D to vis, sam to nepoznam, to bych se musel odhlasovat... :-)

    a jeste jednou diky... :-D
    HAC
    HAC --- ---
    PYVERRN: Vzdycky davam odkaz na verejnou galerii.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: ten link co je pod fotkou normalne funguje... ja som sa na to pred chvilou divala (FB profil nemam)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: diky moc... :-) jeste az budes mit chvili, tak sem hod odkaz na verejnou galerii (ten link dole), at se podivaji i ti kteri nemaji fb... :-) on ten link vidi jen autor... :-D
    HAC
    HAC --- ---
    Mate stesti, ze se mi nechtelo spat.

    Zvířátka

    Na party jsem prisel dost pozde a nafotil jen par fotek. Galerie je vice mene tak trochu Genevieve monotematicka. :-)
    HAC
    HAC --- ---
    Spamovani na me nezabira. :-)
    Zvlaste, kdyz jsem tyden 100% offline.
    Od pondeli jsem byl na Zlenicich.

    Hold nespracovanych fotek je spousta a strojoveho casu je strasne malo.
    Kdo si pocka ten se docka.
    A termin, ze me nedostane ani kdyz by jste me mucili, ale uplatky ty samozrejme beru. :-)))
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    ALEXIS: uáá pekne :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ALEXIS: skoda,pockame na hace a charlese.. :-) i tak diky... :-)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    tak odo mna len velmi malo fotiek... pri tej svetelnosti, co v L8 nie je mam vsetky rozmazane ;)

    http://picasaweb.google.com/Tempeste.Moon/PTPZviratka#
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam