• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    XTREE
    XTREE --- ---
    tak par mych postrehu
    me to tak nejak prestalo bavit kdyz jsi to zridil "trochu otevrenejsi" s dloouhym seznamem temat a rezervovanych temat.
    Stav kdy to bylo obcas a tema alespon nejak reagovalo na deni ve spolecnosti mi vyhovoval vic.
    chapu ze s tematem znamym dlouho dopredu davas moznost nadsencum vypilovat kostym k dokonalosti, ale zase na druhou stranu jak dlouho ho clovek resi pred akci... ctyri dny ?
    pro me tematicke party byly neco jedinecneho a zaroven moznost jak improvizovat a bavit se tim co vymysleli ostatni, zaroven to ze jsem se podilel na vymysleni tema me motivovalo. Vsechno tohle je uz tak nejak pryc...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    tak a aby se trochu rozproudila debata...

    vim o tom, ze nektere lidi PTP nebavi a proto tam nechodi, OK, proto jsme je taky otevreli trochu vic verejnosti... ale ceka nas naplanovat konec roku, tedy predvanocni party, a pak se domluvit s Vami, navstevniky, jestli a jak pokracovat...

    chcete tuhle karu tahnout dal?
    jednou mesicne, nebo to udelat jednou za dva mesice? nebo nepravidelne?
    kostymy dat vsude povinne?
    Vyhovuje vam L8?
    Cokoliv dalsiho?

    Kdyz mi sem napisete par svych postrehu a myslenek, tak nam to moc pomuze, vcetne rozhodovani, jak a jestli vubec... :-)

    Diky moc... :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    GENEVIEVE: OK... budou to ty Bohove?

    a zase v L8, nebo nekde jinde?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    to zvládnu, ještě během dneška to hodím :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    GENEVIEVE: mam ti udelat udalost?

    nebo si ji tady i na fb udelas sama?
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Po domluvě s mým kalendářem, jsem se rozhodla hodit termín na listopadovou párty, spojenou s slavou mých narozenin na 12. listopadu. Někdo nějaké námitky? Ne? Paráda :-)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    uáá, bomba foto :) díky
    Helmut :))
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Fotky jsou super, díky moc Hači a hrozně moc se těším na to, až budou další :-)))
    HAC
    HAC --- ---
    Uniformova party



    ochutnávka vyrobená přednostně pro Pyverrna.
    MLEKAR_STEIN
    MLEKAR_STEIN --- ---
    sauna me postavila vcera vecer natolik na nohy, ze jsem krasne usnul a dneska uz mi blbe neni ani trosku
    KLA
    KLA --- ---
    PYVERRN: to jsou věci po dvou deci :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: i kdyz to hodis ne zcela verejne, tedy tak ze to vidi jen tvi kamaradi, tak je dole na strance odkaz ze ktereho to mohou videt vsichni, kterym ten odkaz das... :-)
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: mě taky;)
    KLA
    KLA --- ---
    ALEXIS: jenže když je hodím veřejně tak je sice může vidět pár lidí u kterých je to v pohodě ale navíc spousta llidí kteří nechci aby too viděli...

    Tak mi dej chvilku, někam ti je hodím ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KLA: to je fakt sproste, sak fb galerie sa daju dat verejne... ja by som tiez chcela vidiet forky...
    KLA
    KLA --- ---
    pár fotek, prosím dotagujte lidi co nemám v přátelích, kdo nemá fbmá smolíka :)
    http://www.facebook.com/album.php?aid=2076813&id=1071835944

    A neudělala se žádná hromadná fotka :((
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    GENEVIEVE: asi jo, predbezne se domlovali nejake narozeniny na leden


    jj tohle by slo i casteji (teda aspon za me), jen by to chtelo vic spanku nez 2,5 (nez mi jel vlak zpatky do lazni)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    tolik morganů jsem už dlouho nevypila...parádní akce :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    no, ne že bych se neprobudila zase před chvílí, neměla stále oko na obličeji a taky pár náznaků na polštáři, přičemž jsem zjistila, že mám nové povlečení: fialové. Asi jsem se po příchodu nezvládla pečlivě umýt ;-)
    Ale kamarádkám se to doufám líbilo, mě taky, mým játrům méně a těším se na další :-)

    Brzo vyvěsím datum listopadové párty, která bude zároveň i oslavou mých 21. narozenin :-)

    Lella out :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam