• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    LIMONADA: tak pardon, já jsem tam viděla dvakrát nějakýho chlapa... odešla jsem brzo, takže polka punk a tyčovou hudbu už jsem neslyšela :(
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KATERINA: si vyhrazuju, muziku jsem poustela hlavne ja=D nejdriv tam teda panove daly dudaky a ja pokracovala dudaky punkovymi a polka punkem;)a pak tedy tycovou hudbou, ale to uz jste tam asi nebyli.....dokonce jsem se za ten vecer naucila z windows media playrem=D

    akce byla vydarena, dekuji vsem zucatnenym.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    KATERINA: bohužel jen pro ty, koho má v přátelích
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    KLA: a na FB už Amazonka fotky dala...
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    GENEVIEVE: souhlasím, je to cena, kterou platíme za to, že jsme byli na novém místě a my choulostivé osoby jsme si tu jedenáctou měli hlídat :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Tohle je prostě riziko veřejného podniku. V L8 s tím není problém, protože se prostě řekne, že se kouří venku a vevnitř nikdo nekouří, protože jsou tam jenom naši.
    Vzhledem k tomu, že se mnozí vyjádřili, že chtějí jinak, tak Pyverrn domluvil tohle příjemné místo a opravdu si nemyslím, že by šlo zařídit, aby cizí lidi nekouřili, když tam nikde nejsou cedulky a opravdu si nemyslím, že by na to brali ohledy, zvlášť v takovém podniku.
    Bylo domluveno, že do jedenácti je nekuřácká. To byla. A víc opravdu není v našich silách. Příště můžeme zase L8, kde budeme sami, nebo zkusit něco jiného, kde ale asi budou chtít zálohy...
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    KLA: bylo to prima, úroveň kostýmů vyskoká a diversita zastoupených božstev a pantheonů taktéž značná :) a tam kde nebyly až tak mega super kostýmy to více než bohatě vynahrazoval roleplaying :D
    Podnik byl příjemný, obsluha milá a vstřícná, ceny nebyly přemrštěné. Pánové (již nevím kteří hrdinové to byli) pouštěli z notebooku příjemnou hudbu (patatuji si nějaký středověký rock :)
    Kolem jedenácté jsem se bavila s lidma v zadní části podniku, když jsem zjistila že už se začalo kouřit a mrzelo mě, že abych v přední části podniku mohla zaplatit útratu, bylo čekání ve frontě nutně spojeno s dýcháním cigaretového dýmu... Za ten mohli hlavně lidé, kteří nejsou až tak moc "naši". Například Pavouk, Pyverrn a další ještě když jsem odcházela kouřili venku za což mají moje velké uznání.
    Celkově velmi vydařená akce, děkuji organizátorům i všem božstvům za příjemný večer :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Párty byla imho vydařená, já jsem se alespoň výborně bavila a potěšila mě úroveň kostýmů :-)
    KLA
    KLA --- ---
    Až na ufňukanou Klair nikde žádné komentáře... Povídejte, přehánějte a doufám že budou i fotky :)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    Každopádně si to tam dneska pěkně užijte, na fotky jsem zvědavý, tohle téma jsem moooc chtěl...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    HAC: Škoda :-(

    Btw. bude tam někdo s foťákem? Třeba by mohl Pyvern vyvětrat svůj :-)
    HAC
    HAC --- ---
    Nedorazim. Tou dobou budu v Opave nebo na ceste tam.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    KLA: JJ :-(((
    KLA
    KLA --- ---
    SEBEL: stejně musím být nakonec v práci :/
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    KLA: jestli tam budeme jen mi, tak se určitě půjde dát rozsvítit :-)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    ja bohuzel nedorazim a to sem mela super kostým :(
    KLA
    KLA --- ---
    PYVERRN: no uvidíme, dám tomu třetí šanci a uvidím
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: at si to necha pro sebe.... :-)

    mno, podnik ma nekolik zasadnich kladu... je tam teplo, coz se mi nezda poddruzne, je tam vstricna obsluha a budeme to mit uzavrene, nevymetou nas v jednu, je to dostuone pro vsechny, maji tam rozumne ceny a dobre pivo...

    to ze tam je trochu tmavo si mysim ze tak moc nevadi... :-)
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: Za co jdeš?

    akorát by bylo fajn kdyby se v tý místnosti dalo rozsvítit...
    Musím říct že tím podnikem nijak nadšená nejsem...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: si pis, ja uz mam teda pulku hotovou, budu recyklovat=D jen to dovymyslet (a dodelat)

    už se těšim na boží tanečky u tyče=D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam