• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GENEVIEVE:
    PYVERRN:
    tak doprcic mate jasny datum nebo ne? od toho se ta anketa taky odvijela
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jinak to datum, cos navrhoval, je v pořádku :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    nech to jen zajima me/nezajima me/je mi to jedno... zbytek je irelevantni, vzhledem k absence data...

    plus urcite nech zobrazeno kdo jak hlasoval, dopredu rikam ze ignoruji jakekoliv hlasovani lidi, kteri se techto akci neucastni.. :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    okej, tak ja to teda predelam, tak mi zahůlasujte prosim jeste jednou, diky
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    LIMONADA: chybi tam alternativa tema mi ani nevadi, ani z nej nejsem nadsena, kdyz budu mit cas tak prijdu - tak to mam asi ja...
    HAC
    HAC --- ---
    To zase Ja bych do toho i sel. :-)
    REINITA
    REINITA --- ---
    souhlas s LIMONADOU (a dalšími), taktéž se mi tohle téma nelíbí.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PYVERRN: no prijde mi debilni ze to ani pokud vim nebylo v jednani v zahlavi=D jsou tam mnohem lepsi navrhy, i kostymove o dost napaditejsi.....proste valet se v hospode v pyjamu, to to devcatum jednou nestacilo?
    ale je to vase vec, udelej anketku a treba se dozvime ze se to nelibi vice lidem....a nebo sklapnu=D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LIMONADA: hele, me to je vcelku jedno... hilky chteli pyjama, maj mit pyjama... kdyby se proti tomu obratila vetsina osazenstva, tak bych to nejak resil, lec kazde tema se nelibi x lidem...

    nelibi se, ok, ale nemusis nam to ani sahodlouze vysvetlovat, kdyz jsi rozhodnuta nejit... :-D
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    PYVERRN: no, presne tim opovrhuju......takze my pyjamas party neprijde ani jako dobra recese....zveda se mi z toho zaludek. (a ne ze bych si pantoflicky na kramflicku s bambulkou a sateny zupanek a kosilku bala vzit, ale proste pyjamas party se mi ekluje ve sve podstate)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: tak to bud v klidu, tam lidi nebudou.... :-D
    KLA
    KLA --- ---
    ALEXIS: právě že se svojou postavou bych si tohle mezi lidi fakt nevzala... možná doma... a po tmě...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KLA: a preco nie? s tvojou postavou... podla mna by ti to v niecom takom seklo.... ;)
    KLA
    KLA --- ---
    ALEXIS: já si tak můžu dovolit vzít si něco takovýho na sebe... haha
    PYVERRN:to víš že jo :DDD
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    PYVERRN: Už od začátku tohoto tématu přemýšlím, že to je jediné téma, na které mám dokonce i kostým, ale asi by se to nikomu nelíbilo :oD
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLA: jako klidne pojd tak jak spis normalne, nam to vadit nebude... :-D
    KLA
    KLA --- ---
    PYVERRN: no stejně myslím že tohle klidně vynechám.... nějak si nedovedu představit pyžamo které bych si chtěla vzít na sebe
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ALEXIS: sakra sakra sakra... ted snad jen abych nasel nejakeho krejciho ktery sidli za zverimexem... :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam