• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BIGHEADFreeDoom Monkeys aneb planeta opic
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    já si taky myslim, je to nejblíš 10mu ne???
    V1RUZ
    V1RUZ --- ---
    Ufiku naposled mi Bigac rikal datum 12-14.8. :)
    V1RUZ
    V1RUZ --- ---
    ja myslel z5 tady :) do CR prifrcim prvniho. Hele ta lampa ! Ja sem mluvil s Arpadem ze bych pucil klasickej projektor na akce. No az prijedu tak to zacnu resit. Ty mi dej jeste vedet kdy budes v Cr aby sme se sesli, zakalili a domluvili veci vokolo :)
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    a kdy bude lion?
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    V1RUZ: co ta lampa kámo pořešíš to???dyžtak se nějak poskládáme, hlavně aby byla do lionu, nebo půjčíme projektor od zubika(¨jestrli se nechá ukecat)
    BIGHEAD
    BIGHEAD --- ---
    V1RUZ: no neke??? na jak dlouho???
    V1RUZ
    V1RUZ --- ---
    taaak... po pul roce z5 :)
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    TIP: tak to je divný, že nás tam nevidim, šedivooranžová dodávka se nedá přehlídnout, nu což :o)
    TIP
    TIP --- ---
    UUFFOO: vetsina byla focena v patek/sobotu spis
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    TIP: to je focený v neděli co? náš flek je už prázdnej, sme odjížděli asi ve 4
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    TIP: jestli máš nějaký fotky, tak nahoď, my sme si odvezli jen vzpomínky :o)
    TIP
    TIP --- ---
    UUFFOO: to teda!
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    TIP: ale byl to dobrej kosmír, hned bych si to zopákla, po dlouhý době mejdan bez sebemenší výhrady...
    TIP
    TIP --- ---
    UUFFOO: to je dost dobre mozny:)
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    TIP: tak sme možná byli každej v jinym kosmíru :D
    TIP
    TIP --- ---
    UUFFOO: docela jo, zral jsem dost casto u miladaku a paril pred bednama v sapito...nebo na spiritualech no:)
    UUFFOO
    UUFFOO --- ---
    TIP: hele nad svítáním sem zahlídla postavičku, která vypadala trochu jako ty, ale šla někam kamsi a tam sem ji nechala jít dál... Asi si nepobíhal kolem šapitóóó :o)
    TIP
    TIP --- ---
    tyjo, vubec jsme vas nepotkal v tom krasne, kde jste celou dobu byli? :-D
    UUFFOO: jojo, trochu jsem si vyhonil svy kutilsky ego... ale ten kejs je fakt krasnej, musim se pochvalit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam