• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYPNOGENalternativní analogové fotografické procesy
    galerie: altprocess pool na flickru
    český web o historických fototechnikách: fototechniky.cz
    český eshop se vším potřebným: Mamut-Photo

    rozbalit záhlaví
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Yo! umíte někdo mordancage? modruju se s tím už nějakou dobu a nedaří se mi pokusně přijít na správný poměr chemikálií
    REEFER
    REEFER --- ---
    HYPNOGEN: dik moc!
    HYPNOGEN
    HYPNOGEN --- ---
    REEFER: mi to treba nikdy neslo (sel mi jen bromolej), ale ucili jsme se to tehdy s Misou ( https://www.mamut-photo.com/eshop/cs/content/4-kontaktni-udaje ), ktera se olejotisku pozdeji venovala vic a ma ten proces v maliku.. asi neznam nikoho, kdo by delal vie olejotisku nez ona
    REEFER
    REEFER --- ---
    ahoj, venuje se tu nekdo z pritomnych olejotisku?
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    Reverzní vyvolání fotopapíru - Direct positive process #foma #darkroom #largeformatprinting
    https://www.youtube.com/watch?v=b9LuVBjqStg
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    zitra pro par znamych delam pokusny odpoledne s kyanotypii, kdybyste se nekdo chtel pridat, petrohradska kolektiv, 21.05. 12:00 ;)
    KRYSTOFK
    KRYSTOFK --- ---
    Zrovna na festivalu experimentální fotografie poslouchám paní co dala dohromady tuhle knihu https://www.alternativephotography.com/experimental-photography-workbook/
    Ještě pořád je za discout,go for it :)
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    Ahoj Kamarádi :) Za měsíc - 14.srpna se u nás (v Žirovnici) uskuteční menší jednodenní hudebně/umělecká akce. Měl by někdo z Vás zájem se zúčastnit, jako kolódiový portrétní fotograf? Bude tam cca 100-150 lidí (asi jen zvaných). Ideál pro někoho, kdo má proces zmáknutý...Možnost prezentace/možná přivýdělku.. Mohu případně asistovat.. Já jsem vše na kolódium prodal, jinak by jsem to samozřejmě dělal já.. Akce na dost zajímavém místě - umělecká kovárna, zahrada, les, stodola..

    No, pokud by to někoho zaujalo, prosím co nejdříve napište na resolut@tiscali.cz

    Zdar ;)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    Volal tu někdo v kafi RTG filmy?
    EXX
    EXX --- ---
    OKEYA: heled..vlastne co nejmensi..je to do louiovejch baterii... nevim co je ionex
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EXX: A jakou vodivost potřebuješ? Z osmózy nebo i s ionexem ? ;-)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EXX: taky nevim o co jde, jen se ptam zda by ti to nepomohlo. U zdroje kde beru chemii to maj v katalogu :))) me staci do vyvojek voda s chelatonem ...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EXX: taky nevim o co jde, jen se ptam zda by ti to nepomohlo. U zdroje kde beru chemii to maj v katalogu :))) me staci do vyvojek voda s chelatonem ...
    EXX
    EXX --- ---
    STILL_PRIMITIVE: cotoe ? ja shanim vodu do louhovejch baterek... hplc neznam a nevim teda jaky ma vlastnosti vodivosti...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    EXX: stačila by "voda pro HPLC" ?
    EXX
    EXX --- ---
    ahoj..shanim demineralizovanou vodu v praze..nevim moc kde.. napadlo me zeptat se tady.. potrebuji do louhovych baterii, destilka neni uplne vhodna..jde mi o elektrickou vodivost... jestli nekdo vite tak prosim do posty nejaky tip.. diky
    SEE
    SEE --- ---
    MURHAAYA: kontakty už jsem si udělal ,ale ty fotky bych taky rád a v digitalním provedení to rozhodně dělat nebudu
    SEE
    SEE --- ---
    kontakty už jsem si udělal ,ale ty fotky bych taky rád a v digitalním provedení to rozhodně dělat nebudu
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    SEE: tak si udelej kontakty
    SEE
    SEE --- ---
    Zdravím, mám hodně vyvolaných negativů 5x4 a potřeboval bych udělat fotograie.
    Chemii a vše bych obstaral, ale zvětšovák na tak velký negativ nemám?
    Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam