• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THOR_CALYSTERNDark Drumandbass (x Darkstep) / Industrial Jungle
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    co takhle clownstep? :-))
    ADZI
    ADZI --- ---
    THOR_CALYSTERN: Však ok :) Já jen aby jste tady toho Von Gilotine neházeli pod Gilotinu protože má ve směs pravdu :))) Jako za chvilku tu máme opravdu Schoolstep pro školou povinné děcka pokud to s těmi škatulkami půjde dále :))))
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    ADZI: nevyvracim existenci tohoto označení :+) díky za doplnění
    ADZI
    ADZI --- ---
    THOR_CALYSTERN: Zase budu za debila jako vždy, ale skullstep je opravdu subžánr drumandbassu. Počátky tzv. skullstepu byli už okolo roku 1998 - 99 u autorů jako třeba CS, Techitch Panacea apod kteří koncem 90. let začali pouštět svou produkci ven. To co dělali nazvali kritici a i oni sami jako skullstep, někdo tomu říká techstep protože je tam velice výrazná techno linka a takový ten techno traktor ale skullstep to bylo pojato přímo od autorů, dnes je toho opravdu tolik, že subžánrů s názvem "něco"...step jsou mraky a mladý začínající DJ se v tom strácí jako červ v tuně jablek a sáhne prostě po drumandbassu který zrovna jede.
    Já nejsem ledajaký umělec a znalec dnb, to se vyznám více v CZ folku a hip-hopu nežli v DnB ale na skullstep jsem narazil na zahraničních serverech už na začátku milénia právě ve spojení s Panaceou který to tak nějak vše rozjel asi ze všech nejdříve a potom se naskočili další umělecká jména jako právě Techitch nebo Counteři a později i SPL, Limewax a řada dalších :)
    Ale jinak toho je fakt už moc a všeobecný drumandbass se v tom ztrácí !!!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no vtipny jak poleno.hlavne ze mate v zahlavi darkstep.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    a neznate schoolstep?:D.. nebo se rika taky coolstep .. :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PSYCHOTOXIN: tak az zacnu psat tu historii dnb, tak treba jo.

    ale ony se uz moc nevyrabej. obzvlast teda v dnb uz je s nima docela konec.
    tenkrat to bylo fakt o zivot rozpoznat jestli je to techstep nebo hardstep. lol.

    doby kdy se nekdo obtezoval delat nejaky encyklopedie skatulek jsou pryc, a stejne vetsinou staly za hovno. proste mas naposlouchano a budto vis nebo nevis.

    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    VON_GILOTINE: Mazec :) Kolik takovejch škatulek jako "skullstep" teda ješte znáš,smím li se zeptat ..? Anebo kde se o nich dočíst něco obsáhlejšího ?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    THOR_CALYSTERN: odpust, ja jsem si to nevymyslel. klidne mne tahej za nohu. skullstep se rika/lo produkci techfreaks cca 2004-2007. tam patril i SPL. chtel jsem se jen vymezit vuci pouziti slova hardstep, ktere mi nesedelo. nic vazneho ani duleziteho.
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    VON_GILOTINE: skullstep? pouč mě pls :+)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hardstep byl to co delal ed rush a rymetyme okolo 98.
    to o cem pise {PSYCHOTOXIN|33552059} jako starej SPL je imo skullstep.

    ano kvalitni skatulky jedna radost je rozlisit
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    ZMAR: hmmm, mám to na HDD už tak dva roky a je to pořád hodně dobrý :+)
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    boze... kua to je vono:)

    Desimal - Voidwalkers - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=8aTFvQM4aog&feature=related
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    The Outside Agency & Current Value - LTM VIP - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=S5v-bdHnyco
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    DJ Hidden - The Outsider Looking In - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=5vufOEDJPlE
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    A jednu veselou pro všechny :)
    Zardonic feat. MC Messinian - Policia - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=jvWC8rKl5HM
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    DRY_ROT: Hardstep jo ? Měl jsem zafixovaný, že to jsou spíš věci typu ala starej SPL a že tyhle věci co dělá limewax s coohem nebo třeba Dub elements,Gancher s Ruinem,Triamer atd co jsou takový dost rovný moc do hardstepu nepatřej ale nechci se hádat spíš si jenom urovnat vzdělání , celkově ty víc rovnobeatový věci z tvrdýho drumu jsem spíš řadil do darkstepu,když už někam :/
    :)
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    PSYCHOTOXIN: no ja bych ten hardstep takhle nehanil.. .]
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    ABAYO: Dobrej Kolab , trochu mi přijde že tyhle spojení drum and bassových,nebo spíš darkstepových producentů,nebo jen jejich některá samotná produkce je tak trochu subžánrem kterej bych nazval skoro jako intelligent tekno ..oproti tomu co se na tekno scéně mnohdy pouští tyhle věci maj podle mě o sto procent bohatší strukturu a náboj,duši :) Nechci tím rozhodně hanit všechno tekno :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam