• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEJeans Fetish ~ Dark Blue World.



    Fotky, reklamy, texty.
    Cowbojove a cowgirls, luxus i fetky.
    Vaše oblíbené kalhoty, bundy a sukně co vydží téměř všechno.
    To co se nám na džínách líbí...
    Kvalita by měla převažovat nad kvantitou.
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DO_ME_NICK_A: prave ty Tom Tailor co jsem si koupil byly tohohle strihu i kdyz v panske variante... ale musim o nich zminit jednu negativni vec... lewisky s utrzenou zadni kapsou porad jeste mam i kdyz jsou cim dal vic rozpadle, porad se daji nosit, kdezto Tom Tailor odesli po stejne mire pouzivani presne po roce... nejdriv se jim protrhly predni kapsy, pak se zacala trhat samotna dzinovina a pak zacaly upadavat knofliky... takze kalhoty to byly hezky, lec na dziny hodne malo trvanlivy...

    nejake doporuceni tedy na kalhoty dobreho strihu [tedy treba ty co sem dala DO ME NICK A ale v panskem strihu], ktere vydrzi vic jak rok? nechci e-kram ale kamenou prodejnu, chci videt a zkusit.... [praha]
    DO_ME_NICK_A
    DO_ME_NICK_A --- ---
    Nevite kde sehnat podobne?


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DANII
    DANII --- ---
    OVERDRIVE: z doby kdy si mel wildcaty se uz rada veci co se vyroby tyka zmenila, ted by si byl zrejme prekvapenej jakej hadr ze sis to koupil.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem jsou to dziny usity v CR aspon podle cedulek
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LAUNCHER: tak jako nevyznam, ja potreboval dziny [pac Levisky uz jsou vazne na sracku a vcera jim upadla zadni kapsa]... no proste jsem se odhodlal, ze pujdu do meganakupniho strediska [coz delam v pravde tak jednou za 3 roky] a koupil jsem si dziny proste tak, ze jsem zewlil po kramech s hadrama. sice je to cinost, kterou moc nemusim, ale prinesla ovoce a ja mam novy katata Tom Tailor z bavlny, ne z nejakejch tech elastapicovin, kery me serou ... staly puvodne dvojku, dneska litr. coz se imho za dziny na par let docela vyplati...

    jen jsem musel zjistit jak funguji panske velikosti, i kdyz porad nevim, co znamena 31/34 ;] rek bych, ze to asi bude v palcich nebo tak ;]
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Levi's, Diesel. Bohuzel i kvuli tomu ze se v tom nevyznam a nevim po cem se mam koukat atp.
    DANII
    DANII --- ---
    OVERDRIVE: evisu, levi's red, lvc, ijin material
    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    OVERDRIVE: Megaslint
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak jo, dvojtej fetish ;]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Mmchodem kdyz uz o znackach:
    jakou znacku dzinu nosite, pokud nosite znackovy?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak me napada, nevi nekdo z pritomnych, kde v Praze poridit jeany Wildcat?
    Mival jsem moc rad a dlouho vydrzeli.
    Pak zacali delat takovy ty dziny nedziny, jakoze je to z nejaky umely hmoty rek bych, misto z bavlny... to jako nenosim, ale kazdopadne jsem si ted koupil asi pred 3-4 rokama Levisky, ktery narozdil od daleko levnejsich znacek sly do prdele a zacaly se trhat [nemluve o tom, ze Levisky co jsem mel vzdycky tlacily na koule ;/ ] ... tak bych chtel zkusit, jestli nahodou WildCat nedela znova nejaky odolny a hezky dziny...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DANII
    DANII --- ---

    Roy's Jeans - Video by Self Edge
    http://vimeo.com/16075230
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    DANII
    DANII --- ---
    my precious / your washed trendy jeans suck
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam