• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEJeans Fetish ~ Dark Blue World.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    ALDARION: podle toho, co jsem četla, by měly být i voděodolné.....tady recenze jedné slečny https://www.onechicktravels.com/blog/boulder-denim
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    EVELINA: Preferuji klasiku nad těmi modely se spoustou elastenu, ale musím uznat, že takto podáno to má i své klady. :)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Funkční džíny

    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Taky jsem to bral jako nejakou masochistickou hru!
    Dost kecu, sado maso a dziny jako dalsi tema.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: že by nový druh modifikace? Víš, jak je třeba branding, tak tohle je mrazem ;-D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: Jo a trika s nesmyslnejma napisama.

    Dycky jsem mel dojem, ze lidi, co nosi tuhle “pred-znicenou” modu, nejsou zadni intelektualove. Nerad bych ovsem projevoval nejaky predsudek.

    Zas jako u nas je ted tak -10 a tak, a predevcirem jsem videl slecnu, co mela tohle na sobe, jinak taky perovku. Mela tmavecerveny nohy, vsude kde byly videt. By me zajimalo, jestli to udelala schvalne ;)
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    Mně se zas třeba nelíbí tahle móda, kterou jsem zaznamenala i u nás ve škole....děravý džíny jo, ty se mi líbí, ale tohle už mi přijde moc..


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jeste k tomu krimu: motyl u chlapa ma dobrej vyznam: profesni utekar.
    Videl jsem ted jednoho cigose, a mel motylka uz dost obmalovaneho a vyvedeneho. Smeknul jsem a pozdravil. Coz neznamena, ze typek nemoh x-krat zdrhnou z basy, kde sedel za znasilneni, zejo.
    Nebo ze vetsina skins jsou dnes nackove. Atd.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: No prave ze haremovych no ;)

    Ja to nikomu neberu, at si to nosi kdo chce, jen rikam, ze se mi nelibi, a napsal jsem i proc.

    Sak Vivian Westwood vyrobila punk jako reklamu na svuj sexshop a outique s modou, a jak je to dobry.

    Skins zas jsou reakci na mods, ale z delnicke tridy. Proste nemeli na drahy hadry, tak corovali co se nabizelo (martensky blahe pameti byly nejhorsi pracovni boty a bombry byly vojensky vyprodej za par drobnejch, zejo) a snazili se v tom vypadat dobre a ciste. Budit respekt, ktery jako chudi nemeli jinak.

    Zajimavi jsou treba ortodoxni zide, coz puvodne taky vzeslo z utlacovane vrstvy a ty cerne klobouky a kabaty, tak jsou jen kopii toho, jak vypadali utlacovatele. No a pak se z toho udelala “uniforma”... jedine, co je tradicni na ortodoxnim zidovi, tak je sal Tallit, ktery ma uz v Knize dana pravidla, a pak materialy, ktere nesmi byt “chucpe”, ale ty cerny hadry jsou jen napodobenim zivota lidi, kteri nemuseli byt v ghetu

    Takze ano, prolina. Sak v pohode.
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: no jo, to je těžký, móda se prolíná, málokoho napadne zjišťovat si, co tomu předcházelo, hodně mladých sleduje, napodobuje módu zpěváků, sportovců, vem si jen fotbalisty, kolik jich má kerky, myslíš, že řeší jejich symbol? Nechci inteligenci fotbalistů nějak hanit, ale pochybuju.... Nebo si vem, kolik holek má vytetovany hvězdy, vždyť to má taky historii v krimu, ne? Co s tím? Buď nejsi úplně blbej a něco si k tomu zjistíš, než si necháš do kůže na věky něco vytetovat nebo to neřešíš, ale takhle je to se strašnou spoustou věci, nevědomost lidi v mnoha ohledech......ale ani já nevím všechno.

    Třeba kalhoty s nizkym sedem, myslela jsem si,že je to odvozené od těch "haremovych", tak fajn, zas vím víc ;-)


    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem, k tem ptackum, co ma chlapec smerem k rozkroku:
    - puvodne se v basach kerovaly oci nebo ptacci kolem prirozeni, v podstate to znamenalo budto vnucenou homosexualitu, ale daleko caste priznanou, kdy autor vedel, ze je proste "houser", "kacer", "kohout" a podobne
    - puvodni vyznam tech ptacku, nez je takhle zkurvili hippsteri, resp. zrejme nekdo mnohym hippsterum poradil, co to znamena, a mozna nekteri to dodnes ctou, jak maji... tak puvodni vyznam tech ptacku byl : modry - alespon 1000maji na lodi, zlaty - prekrocil jsem na lodi rovnik, tedy konske sirky.... je to stare jak namornictvi samo, ale tzv. horse feathers neboly konske sirky je pasmo kolem rovniku, kde vetry foukaji na hovno... muze za to coridiosova sila, a muze se ti stat, ze na lodi ktera je pohanena vetrem, ztravis v tehle zone [neco skoro jako od obratniku raka az po kozoroha - tedy HODNE] nekolik tydnu i mesicu bez vetru... konske sirky se tomu rikalo proto, ze lide tam umirali hlady a dehydrataci a zrali kone, a vsecko, co meli na palube, mozna i jeden druheho... proto je puvodne jeden ptacek zlaty

    Kriminalnicke tetovani ptacka kolem rozkroku, nebo oci = buzna, at tak nebo tak

    stejne jako motyl nebo ruze u zenske znamena = kurva

    nebo pavouk = drogy

    tecka na prstech = vykradacky

    slza pod okem = uvedomela vrazda

    krizek = nasili, zbiti

    atd.

    nebere se to doslova, a vetsinou je to bud vnucene tetovani, nebo karierni tetovani.
    tyhle kalhoty s rozkroky u kolen byly temer vzdy vnucene, jejich odvozeniny mi proste pripadnou - vnucene
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    EVELINA: musim rict, ze tyhle druhy mody mi pripadnou debilni. uz proto, ze decka, ktera nevi, tak proste nevi. takze ty hluboke rozkroky u kalhot [a hodne se to nosi v hip hop scene] tak pochazi z krimu, a defacto jsou to same, co vysoke potpatky... proste ti obet neutece.
    proste kalhoty hluboko pod pas a nizky rozkrok znaenaji "housera" nebo jak se tomu kde jak rika. v podstate tim davas na jevo "sukej me do zadku" a byla to vnucena "moda" v krimu.
    To mas stejny, jako kdyz vidis kriminalnicky kerky [asi to tak driv bylo i s namornickejma] na blbovi, co prave dodelal statnice a od rodicu dostal za to BMW.
    Rikas si: decko decko, ta slzicka pod okem, nebo ostnatej drat, nebo pavucinka.... to te dovede do nestesti.
    Nastesti se u nas na to dost sere, ale me treba tyhle mody, kde decka ani navrhar ocividne nevi, pripadnou hloupe.
    Jasne, jak zpivaji hrozkyze slyze, ze I'm gay and Im lesbian, ale to neje problem, ved ja pocuvam metal, tak ja viem, ja ta nezbijem.

    Akorat nic pro me, a to nemusim byt nadsamec, jen nerad vyjadruju hadrama a cimkoliv neco, cemu nerozumim
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam