• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARDAKŽonglérská galerie (foto/video) - nothing is impossible
    SKA_DAM
    SKA_DAM --- ---
    PEETIK: 1:13 nejlepší vystoupení co jsem kdy viděl, nemáš to celé??

    A pak bych měl zájem o celé od 4:13 :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    DIGITALIS: jeste ze to tak nedopadlo. to video je fakt hrozny, pripomnelo mi to tu Bavorskou show :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    EJC Munich 2011 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=OLEPNYFvZHY&feature=related

    a taghle nak si to asi organizatori predstavovali....
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    EJC 2011 - München - sestřih - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=zq__8EAqGiU
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    sem jeste nahodou narazil na tuhle fotku, jak jsme se dohadovali kdy tam byly ty olympijske hry. to muselo bejt hodne moderni na tu dobu..
    http://i.nyx.cz/files/00/00/06/37/637943_735c1609485bec84728f.jpg?name=067.JPG
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    GLUMON: supr jak ty s tema hasicakama maj ty respiracni rousky...omg...
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    tak trochu z jineho soudku nez ejc

    ~Challenge~ Me against the Fire extinguisher squad!!! - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=C5Oh1LibBuA&feature=player_embedded#at=72
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    JARDAK: Doufám, že stoj na rukou vyhrál Petr.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    nojo, Češi a soutěž ve stoji na rukou, jak typické..
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    JARDAK: Jsi nejlepší! =)
    MIZUJUGGLESK
    MIZUJUGGLESK --- ---
    A aby sme sa vratili ku galerii tak nejake fotky -EJC2011
    MIZUJUGGLESK
    MIZUJUGGLESK --- ---
    No trochu k tej organizacii :), so securitakmi nic narobit nemohli, kedze ich tam dosadilo mesto a ten pocet zodpoveda hlavne nedavnemu utoku v Norsku a specialne Nemci maju teraz hrozieb viac nez dost...
    Ostatne problemy boli take viditelne najme kvoli tomu pocasiu prve dni ako pise Adam, v ramci sprch bolo s organizatormi trochu vydrbane zo strany majitela hal tesne pred EJC, k tomu sa pridali veci ako dopravenie shapito stanov o dva dni neskor takze mali oneskorenie o 2 dni v ramci celej organizacie... proste sa im vymrdalo vsetko co mohlo ;) napriek tomu dodam... 5 dni zo 7 svietilo slnko, bolo teplo, krasne, niekde v polovici polavili aj securitaci a nerobili problemy s party stanom cely cas, sustredili sa uz hlavne na haly a miesta kade chodili ludia. Ja som si to jednoducho nenromalne uzil a bavilo ma to a zase o rok v Polsku to bude uplne iny pribeh ;)
    Snad este dnes spisem feedback, tak ked tak na juggle.sk to urcite bude vsetko statocne dostatocne popisane :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    JARDAK: a usetrim vam prispevky.. :)

    sem zmrd kterymu neni nic dobry a do vseho musim vrtat a nic se mi nelibi..
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    presne, EJC bude vzdycky super kvuli lidem, ale kdyz to organizatori danyho mista poserou, tak to neni tak super jak by mohlo. jasne, je to tezky nedokazal bych to zorganizovat, ale taky se do toho neseru. pro me nejhorsi EJC, protoze tamty byly lepsi :)
    NIS
    NIS --- ---
    no bylo toho vic na kkt. telocvnicna nebyla 24/7. nemohli jsme tleskat po desaty.. v shapito hraji tak potichu ze jsem hudbu na druhym konci stanu ani neslysel.. party zacinaly az v sest rano poradny.. ale jak rikali, spatna organizace, ale amazing people

    no a pridejte se a pojedte s nama v lednu na Juggling On Ice
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    SKA_DAM: Lidi byly fakt hustý, to mě bavilo... Mexická vlna při čekání na šou, házení balonku v před Gala show atd... prostě prdel. Kdyby ale nebylo těch zatrpklej dojčáků, kteří to asi nejvíc skazili tou podělaností, tak by to nemuselo bejt tak špatný. ALe zase na druhou stranu, teď furt byly ty teroristický útoky apod, tak na jednu stranu je chápu...
    SKA_DAM
    SKA_DAM --- ---
    Bych to tak horké neviděl, myslím si, že celé to počáteční rozladění mělo na svědomí počasí. Když první dny bylo mega hnusně tak chápu, že ona 2,1 km procházka nejednoho žongléra rozladila, zvlášt když ho v cíli čekala hala, kde bylo milion lidí a vzduch co se dal krájet... Ale když pak bylo pěkně tak mě ta čtvrt hodinová procházka krásným parkem dost bavila.. a všude se házelo, točilo a kroutilo, noční párty jako řemen prostě včechno co dělá Ejc Ejcem.

    Nemyslím, že se se dají jednotlivé Ejc srovnávat, místo se vždy mění, ale není to místo co dělá Ejc, ale lidi co se tam jednou za rok sejdou a ti byli zkrátka boží:) Pro mě další skvělej EJC!!
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    JARDAK: Asi jen 1,8km :) Ale jako na tu galashow to taky nebylo nejblíž (vzdušnou čarou 2,5km), jediná výhoda byla těch svázecích autobusů...
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    JARDAK: koukal jsem na google mapu a trochu prehanis , jsou to "jen" cca 2,1km

    ale i tak, clovek uz si rozmysli dat to nekolikrat za den, nebo treba jen skaknout pro zapomenutou hracku :(
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    moje nejhorsi EJC.. organiozacne tedy. 3 kilaky od stanu do haly se jen tak nevidi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam