• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARDAKŽonglérská galerie (foto/video) - nothing is impossible
    žonglérská galerie
    rozbalit záhlaví
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TULEN: PEETIK: ale no tak kucí, vy ste meli ocenit predevsim outfit slecny....
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    _T_: Pro mě jako nekuřáka taktéž palec dolů.
    TULEN
    TULEN --- ---
    _T_: sry palec dolu
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    KUTIL_TIM: WTFFTW :-O to musim sakra zkusit! :)
    KUTIL_TIM
    KUTIL_TIM --- ---
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ZADUSKA: ta webova architektura je fajn, ohen jako graficky prvek jsem napocital 12x, opravdu jste asi ohnova skupina:)
    SPARENA_MARENA
    SPARENA_MARENA --- ---
    ZADUSKA: ono i kdyby si to ten klient vysloveně přál, tak bys mu do xichtu prskat neměla =)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    ZADUSKA: Design je pěkný, programming taky supr.

    GLUMON: Mno co se textů tyče to už je spíše asi klasika copy paste téměř všude, už je tu takové nepřeberné množství stránek, asi si myslím, že nic novýho už snad nejde ani vymyslet. Jo, ocelová bavlna je tedy fakt "bezpečná". :)
    ZADUSKA
    ZADUSKA --- ---
    GLUMON: todle je hold spíš věcí domluvy podle prostoru..je jasný, že nebudem nikomu prskat ocelovku do xichtu z šesti metrů, ledaže by to bylo výslovný přání klienta:)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    GLUMON: 6X4 je esce vetsi challenge....
    GLUMON
    GLUMON --- ---
    ZADUSKA: design super ..
    texty mi prijdou trochu jako kompilace vseho moznyho z ruznych webu

    ale co me nejvic zarazi je toto spojeni :
    "Samozřejmostí je zachování maximální bezpečnosti po celé délce vystoupení a zajištění nezapomenutelného ohnivého zážitku"

    VS.
    •Požadavky na prostor: min. 6x6 m
    •Efekty: Oheň, pyrotechnika, ocelová bavlna
    ZADUSKA
    ZADUSKA --- ---
    Čaune, tak už jsme rozchodili web, těšim se na názory a připomínky od profíků..:)

    InsPyro - fire theatre
    http://www.inspyro.cz/
    SPARENA_MARENA
    SPARENA_MARENA --- ---
    TULEN: stále ten samý pan správce tam je koukám :-D
    NIS
    NIS --- ---
    Linda Farkas

    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K: s tim bohuzel nic nezmuzu, nejsem majitelem galerie. zkusim napsat zuzce at to udela verejne.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TULEN: je to nedostupny:/
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TULEN: dyt to rikam ze me osobne zima nebyla....ze sem se hejbala....jen v tom kostele by to pripadne bylo esce horsi, to sem tim chtela rict...zadnej flame v tom bejt teda nemel....navic vsici veme jak na tom pan z budky byl, budme radi ze nebyly zapotrebi pojistky.....
    TULEN
    TULEN --- ---
    DIGITALIS: a proc jsi enprisla za mnou ze tam je zima? ja sem to treba resil se spravcem ze tam zima je, ale on byl tak napolech ze to nechapal.

    jen teda potom co prisli lidi tak mi zima uz neprisla teda....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    NIS: osobne sem si toho vsimla pouze v tech vzacnych okamzicich kdy jsem se zastavila, ale zaznamenala sem par stiznosti ve svem okoli....
    za me osobne by tedy asi i bylo zajimave zkusit bejt akcni v kostele, neb za sebe sem tam jaktedycky klepala kosu....a k tem situacim tam....tolik mista tam teda zase taky nebylo, a naky deti tam teda taky byly, zejo....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam