• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARDAKŽonglérská galerie (foto/video) - nothing is impossible
    žonglérská galerie
    rozbalit záhlaví
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    R0C3S3K: Myslím, že by acrostaff šla udělat lacnějí než za 4K. Myslím, že by mělo bahatě stačit zajít do Ferony, koupit tak 160cm - 3cm železnou tyč, nebo nějakou lehčí slitinu. Slitina hliníku by to ale možná neustála. Gumové konce, omotávka a třeba do 500kč by to mohla vyjít.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PEETIK: tocili rikas?:) tak mit teslaudelatka, tak staci jen stat jako tvrdy Y a blejskatka zaridi zbytek;)

    jinak neda se takova acrostaff udelat? dat pres 4 tacy za tyc, to je moc drahej spas,,,
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Kolega mi říkal že teď na Rock For People byli nejací maníci s Teslovejmagenerátorama nebo co to sakra je a měli nějaké tyče, stále vedle sebe a trochu s tím točily. Prý to byla parádní podívaná.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    PEETIK: jj, to je fakt vyborny,,, takovou tyc bych chtel;)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    R0C3S3K: Dal bych si AcroStaff... ale 124€ je až fakt moc za vlastně non fire tyč. Ale vypadá to luxusně jak to vlastně udrží jejich váhu.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    KUTIL_TIM: inspirativni, konecne slusnej koncept videa, dobra obrazova i trikova kvalita,,, palec
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    ultramocná vykroucenost, chtěl jsem to sem hodit dávno, nemohl jsem to najít a teď čumim že to mám v oblíbených! :-)
    Flow Handels ~ Flandels~ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=EwVyyFVN4Yc&list=FLjuuRt_BSMLI1bE_eTlVbVA&index=360&feature=plpp_video
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    _T_
    _T_ --- ---
    věšet za koule kohokoliv kdo krade hracky nebo nastroje...zmrdi..posilam kletbu
    MAJKY_MAGNIS
    MAJKY_MAGNIS --- ---
    Prosím Vás... kdyby se náhodou někde objevily ke koupi Ninja Poi, Flowstaff,Flow poi, nebo jednotlivé flowlight popř. diabola Henrys Circus, nebo lser MicroDj... oznamte mi to prosím !!! Moje telefonní číslo je 774297349... dnes nám někdo vykradl klubovnu a velký předpoklad je, že se věci objeví někde na trhu! Díky moc za jakékoliv zprávy... Majk.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    v pohodě vyklidněný asijský štýlo
    Aifique- Flove Poi 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=ciNpn4NECdw&feature=g-all-lik
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    ALUCARD153: To je fakt hustej maník :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ALUCARD153: tak to jsou uplny mimozemci. to snad neni mozny
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    ALUCARD153: nejvetsi. ale zase frantici davaj 5 diabol na nizko, takze tenhle zaver neni vrchol :) jsou to drici no :)
    ALUCARD153
    ALUCARD153 --- ---
    Contact Staff 2012: Legs and Feet - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lAl9ivA088o&feature=g-all-f
    ALUCARD153
    ALUCARD153 --- ---
    ALUCARD153
    ALUCARD153 --- ---
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    kyle je hodne prisnej. pritom mam dojem ze to zas tak dlouho nedela..
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SLUNISHKO: vybrona muzika, vyborny atmo
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    4:49 je největší přehnanost! :D wow!
    SLUNISHKO
    SLUNISHKO --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam