• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARDAKŽonglérská galerie (foto/video) - nothing is impossible
    TULEN
    TULEN --- ---
    SLAUGHTER: tohle je proste vsechno vcelku nova krev. me trochu mrzi ze stary pardalove to zatahli a nejsou moc aktivni. aspon teda co se videji tyce. bluecat sice tohle soutezeni neuznava, ale sveho casu produkoval sam hodne videji ktere byly inspiraci pro desitky, mozna stovky zongleru.
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    TULEN: velmi nevyvážená sestava. Docela zklamání. Co myslíš ty?
    _T_: a co vyměnit drive "tvořit plagiát" za meditaci nad zkoušením vytvoření třeba vlny _T_? IMHO to je ten drive, který to posouvá a není třeba se plahočit za nějakým pomyslným úspěchem :-)... Hm?
    TULEN
    TULEN --- ---
    Club Snake- Firedrums Tutorial - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=N-ByyS6MmWc
    _T_
    _T_ --- ---
    :))) dobra vlna ma vzdy drive:)))
    sem tim jenom chtel rict ze je hezky videt nekoho kdo to umi a ze jsou pro me osobne inspirace a ze jsou fakt jedni z nejlepsich a jsem rad ze je tam Kate jako zastupce divciho tech poi:)
    R1CH4RD
    R1CH4RD --- ---
    _T_: Arrrgh, ja vedel ze toho budu litovat.. Chces rict, ze moje vlna nema drive ?
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TULEN: vrele doporucuju....se docela divim ze zuska nepochlubila cele aranzma.....zuzi?
    TULEN
    TULEN --- ---
    DIGITALIS: bohuzel nevidel....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    TULEN: videl jsi fotodokumentaci vznitku te fotky? imho mela bejt soucasti....big up zuzce, zaslouzene....
    _T_
    _T_ --- ---
    richard: to ani nemusim cist (ja si to pak prectu) protoze je mi uplne jasny co se tam pise:) jak se neda rict kdo je nejlepsi, jak osobity styl kazdeho je k nezaplaceni, jak to nikdo nedela proto aby byl nejlepsi..ted si to prectu...ano nespleetl jsem se...nicmene z toho videa je videt kam se to pohnulo;co ti jenz se tomu opravdu venujou dokazali a co je mozne..je holt treba videt ze trend je kontakt a 3d. Jinak clovek prece nemusi chtit bejt nejlepsi ale mohl by chtit umet to co se mu u texh "nejlepsich" libi, jinak nemas zadnej drive a muzes den stravit meditaci ve vlně...
    TULEN
    TULEN --- ---
    Jednoznačným vítězem fotosoutěže o volný lístek na 1st brno juggling convetion se stává fotka Zuzany Duškové. Vyhrála s počtem 4O hlasů. Tímto Zuzce gratulujeme a brzy ji kontaktujeme a dohodneme se s ní jak výhru předáme.

    R1CH4RD
    R1CH4RD --- ---
    Erm, povinna cetba pro vsechny. O Mineoro! le, :R
    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K: on nehlasoval, ale byl zvolen.
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    SLAUGHTER: jen trollim;) kazdopadne ho neznam a s cyrilem jako s prvnim se rad ztotoznim
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    R0C3S3K: Sice jsem to ještě neviděl, ale takový idiot snad není. To je spíš česká vlastnost, tento nevěřícný přístup.
    TULEN: dám ti svůj hlas :-)
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TULEN: heh, tim to nebude, vyber nejlepsisch tocaru zastitil ben drexler, kterej je zaroven v prvni desitce:)
    TULEN
    TULEN --- ---
    R0C3S3K: asi pro ne hlasovalo malo lidi, pristi rok to muzes napravit:]
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    TULEN: super:) kde je alien jon, thomas johanson a dave static?:)
    TULEN
    TULEN --- ---
    Hlasovani o deset nejlepsich poikaru, ktere bylo inspirovano vyberem zongleru ktere pravidelne dela luke burage. vyber deseti nejleposich tocaru zastitl ben drexler.

    Top 10 Poi Spinners of 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=KHvixLnjL1M
    TULEN
    TULEN --- ---
    TULEN
    TULEN --- ---
    Kdyby jste nahodou chteli nekoho uskrtit poikama:]

    Poi Jitsu Lesson 1: X-Choke - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7Vy2T3foZaQ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam