• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REGTEPHlubinná regresní terapie
    Regrese znamená návrat, pohyb zpět. V psychologickém slova smyslu se jedná o řízené vzpomínání. Vybavujeme si potlačené vzpomínky a jejich vědomým zpracováním jsme schopni se vyrovnat s negativními zkušenostmi, kterými jsme si prošli. Regresne májí za cíl pochopit a odstranit nahromaděné potíže, které se mohou projevit i za dlouho dobu po vzniku jejich příčiny. Terapie nabízí možnost nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec. Poskytuje zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme a přináší vysvětlení našich problémů v širších souvislostech.
    rozbalit záhlaví
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    TOMASINO: imho minule zivoty nema cenu zkoumat, to uz je odzite a karma jde jen studovat, aby clovek nedelal blbiny a vrtat se v ni je akorat na velky pruser
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    BILAKOBRA: No vsak jo, ale vem si kolik lidi se snazi hodit svoji zodpovednost za pritomnost nekam do minula nebo budoucna. Bud vyckavaji se zmenou postoje az se neco virtualnihu udeje nekdy za pul roku nebo se vrtaji v minulych zivotech a v karme misto aby vzali konecne svoje ziti za usi.
    Pokud to beres jako symboliku, ktera je tu proto, aby nam poskytla nastroj k tomu neco zmenit, tak nic proti. Ale od reality bych to drzel bezpecne stranou.
    Takhle nejak mi to na prvni pohled vyznelo.
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    TOMASINO: nevím s kým máš zkušnost, já beru to, že jsem zodpovědná za svůj život právě teď a tady, ať už v minulosti bylo cokoli, ale proste chci to řešit, když je nějaký problém, aby to spělo k lepšímu, rozhodně nechci nějak nadávat na to, že prostě v minulém životě něco a holt teď nic nezmůžu, ale prostě naopak, beru to jako další nástroj, jak lépe uchopit svoje tady a teď a zodpovědně jako dospělý človek se starat o svůj život a svoje vztahy, a k tomu mi ta regresní terapie každopádně pomohla
    prostě nikdo není vinen a já se hezky odpoutala od nějakého obviňování právě, negativních emocí a pod. věcí, takže opravdu teď pociťuji ve svém vztahu s matkou dost velké zlepšení
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    BILAKOBRA: Vis, ja si myslim, ze hledat vymluvy na dnesni problemy s matkou v minulych zivotech neni to pravy orechovy.
    Mel jsem jako terapeut spousta lidi, kteri se nedokazali celem postavit k zpodovednosti za svuj vlastni zivot a hledali ulet v minulosti, protoze to jediny bylo pro ne prijatelny.
    Casem jsem zjistil, ze s kym nejdriv trpelive projdu soucasny zivot od poceti az do ted (prace casto an par let), ten se ze zahadneho duvodu do pribehu pred pocetim nepresunuje a nic tam nevidi.
    Tim se mi potvrdilo, ze by se do regresi reinkarnacni terapie tahat nemela, protoze pak z toho lidi akorat magorej a delaji z minulych zivotu a karmy veskery zdroj svyhc problemu.
    REGTEP
    REGTEP --- ---
    EIRAM: přivtělené duše se dají poznat jinou povahou, než je vlastní osobě, která terapií prochází. Bytost se může projevit jiným hlasem, ale projevuje se hlavně jinou povahou. Dotyčný se vyjadřuje slovy: "...někdy se chovám, jak bych se normálně nechoval, když se na to dívám zpět, tak to jsem nebyl já, kdo takhle mohl vůbec zareagovat,..." apod.
    Pokud se takto vyjadřuje, postupně odkrýváme, jak se to má a narazíme-li na přivtělenou bytost nahlédneme na to, co bylo zásadního a co způsobilo, že neodešla - to zpracujeme, uvolníme, poté má bytost možnost nahlédnout na to, že vlastně podmínky, které si zvolila nejsou dostatečně vhodné pro to, aby se mohla vyvíjet, posunout dál a nakonec se rozhodne odejít..., to jen opravdu ve stručnosti :)
    EIRAM
    EIRAM --- ---
    zajimalo by me jak se pracuje s temi privtelenymi dusemi. jake mate zkusenisti?
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CRAZYPOPE: tak jako prostě vím, že jsem řešila svůj karmický problém s matkou, je otázka, zda to byla ta samá osoba v tom minulém životě jako je nyní, nebo jestli nyní mi moje máma jen hezky zrcadlila, abych si dovyřešila to z minula
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    BILAKOBRA: nejsem si jisty, jestli je mozne, ze prochazis kazdy zivot se stejnou osobou co se tyce rodiny, jako buddhista muzu rict ze karma a minule zivoty je dost slozita vec, tezko rict, ale prijde me to nepravdepodobne
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CRAZYPOPE: pokeců u kafe jsem absolvovala spoustu :), právěže šlo o karmický vztah s mamkou, kde to bylo tím zauzlované a strhávalo nás to do těch hádek
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    BILAKOBRA: gratuluji, co se tyce minulych zivotu, tak tam ma imho smysl akorat rozvazovat karmicke vztahy a co se tyce osobnich veci, tak na to je spousta jinych figlu jako pokec u kafe a caje, ale jestli ti pomohla regresni terapie, tak v pohode
    BILAKOBRA
    BILAKOBRA --- ---
    CRAZYPOPE: já jsem teď nedávno řešila svůj vztah s matkou, kde přestože se máme rády, vznikaly konflikty z naprostých titěrností, které se pak sice urovnaly, ale hodně to psychicky vyčerpávalo - tak jsem nakonec šla do regresní terapie, ač jsem si také předtím říkala, proč rozviřovat to co je dávno minulé a odžité...
    ale tím, že jsem si prošla ten "příběh" z minulosti, pochopila jsem spoustu věcí, které právě tady a teď v tomto životě mi dělaly problémy, v čem jsem byla uvíznutá a tohle mi to prostě osvětlilo, takže nyní mám pro vše mnohem větší pochoponí a (ťuk ťuk) s maminkou to je jen lepší a lepší :)

    asi jít jen tak ze zvědavosti do minulosti není nejlepší nápad, ale když chceš řešit vědomě něco konrétního z tohoto života a prostě vidíš, že už jsi toho vyzkoušela jiného hodně a pořád tam ale něco hapruje a shazuje tě to dolů, tak prostě do toho jít, no nakonec každého zkušenost, co doporučí
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    REGTEP: minule zivoty videt nechci, nic proti, ale docela me zajimaji ty karmicke vzory, karma me docela zajima, bohuzel tu nejsou zadne kvalitni knizky, maximalne texty na internetu, ale z anglictiny se to tezko lame
    REGTEP
    REGTEP --- ---
    CRAZYPOPE: ...rozumím Ti :) přesto, pokud se dostaneme přes vrstvy ega, minulé životy se nám začnou automaticky odkrývat, na jiných úrovních je lepší být teď a tady, v současnosti jsme schopni odbourat hodně z karmických vzorců
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    REGTEP: na minule zivoty verim, akorat nechapu proc se jimi zabyvat, kdyz je to tak zarizene, ze si je clovek nepamatuje
    REGTEP
    REGTEP --- ---
    CYBERWIDOW: ahoj, mrkni na web: regresniterapie.com, tam je to blíže rozepsané
    REGTEP
    REGTEP --- ---
    CRAZYPOPE: ano, kdo nevěří na minulé životy, nevadí, důležité je, že tam, kde se situace odehrává se daný problém zpracuje. Je jedno, jak se to vlastně má, důležité je být teď a tady, uvědomit si, že mohu z této pozice zapracovat na všem, na čem budu chtít, silný záměr dělá zázraky.
    CYBERWIDOW
    CYBERWIDOW --- ---
    VANESSA: ahoj, jak probiha Hlubinna regresni terapie? neco jsem o tom slysela, ale nevim jestli je to bezpecne
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    REGTEP: minule zivoty myslite jako minule zivoty behem reinkarnace? moc nechapu minule a paralelni zivoty. jako pararelni zivot beru bilokaci, ale nevim jesli je mozna ...
    CRAZYPOPE
    CRAZYPOPE --- ---
    REGTEP: to je neco jako channeling?
    REGTEP
    REGTEP --- ---
    VANESSA: ... nakonec odpověď přijde, že se to má vlastně jinak :) Buď pozorovatelem svého okolí, to ti nejlépe nastíní, jak se to má u tebe.
    REGTEP
    REGTEP --- ---
    EIRAM: souhlas, vedu klienty, aby pochopili, že oni jsou ti, kdo to vše můžou změnit, ti, kdo si tvoří realitu...Terapie pomůže v nadhledu, dostaneš se tam, kam je potřeba, ale vše je pořád jen na Tobě, ty jsi ten, kdo si tím musí projít takže je to jen o něco rychlejší, je tu někdo, kdo dohlíží, aby sis to opravdu prošel, kdo může za sebe říci, že si sedne a vědomě zpracovává své vlastní problémy? Není moc takovejch...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam