• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAAYURIFood styling/food photography - profesionální obrázky krásných a chutných jídel
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MAR_TINA: achjo, tady je problém, že já ty obrázky najdu na blozích kde to repastuje strašná spousta lidí a k receptu se nedostanu, nebo na to zapomenu :/ ale podívám se zítra v práci :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MAR_TINA: snad pani spravcova OT odpusti, mam recept na tak dobrej vanilkovy krem ze by ti to mohlo prijit vhod ,))
    * 125 g krupicového cukru
    * 6 žloutků
    * 40 g hladké mouky
    * 500 ml mléka
    * 1 vanilkový lusk
    * 250 ml smetany ke šlehání
    Žloutky vyklepnout do většího hrnce, přidat cukr, promíchat a přisypat mouku.
    Mléko přelít do menšího hrnce, vydlaba do něj van. lusk a přivést k varu - míchat.
    Mléko nalít do žloutkové směsi, dát na sporák a za stálého míchání přivést k varu - do zhoustnutí.
    Krém nechat zcela zchladnout, poté vyšlehat smetanu do tuha a pak přimíchat do krému

    K tomu si upeč sušenky a máš to :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    _LUCI: prosím tě, odkud je ten obrázek, či co to je? mám velkou chuť něco takového uvařit a hlavěn jíst. nějakou vanilkovou omáčku se sušenkama.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LINOLEUMKA: vypadají dokonale! :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---

    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    tak já se polepším a občas něčím nalezeným přispěji, místo, abych jen konzumovala. ale nechodím sem od začátku, tak omluvte, jestli tu už něco bylo.

    učím se fotit jídlo. až se mi něco povede opravdu moc, hodím to sem a když mě neodhalíte, je to správně ;)

    tohle si "uvařím" zítra

    _LUCI
    _LUCI --- ---
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    SLASTE: právě jsem přemýšlela co chci jíst... Jdu na pho, díky za inspiraci :)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ;)
    Mousse z Fourme de’Ambert s tomatovým tartarem a čerstvou bazalkou podávaný s rozpečenou bagetou..to by mohlo být ono)
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    tohle prostě musím..na závěr...
    spahgetti carbonara


    the source of all from elle.cz
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    ..eště jedna polévka..) .. pomerančovo - celerová.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam