• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAAYURIFood styling/food photography - profesionální obrázky krásných a chutných jídel
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    ZUZKAOU: jedna věc je, že to může být dobrý s tím souhlasím. Ale druhá věc je, že je to konkrétně na této fotografii odprezentováno bídně. Přitom ty další co jsou na tom odkazu jsou docela fajn. Každopádně díky za vysvětlení.
    MLIKOSGRANKEM
    MLIKOSGRANKEM --- ---
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KADZE: obrázek je rozklikávací - jde o chilli papričky nakrájené na vlákna - jen tak šafrán je vcelku nejedlý.
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    ZUZKAOU: no ono to maso spis vypada jak vopaleny drevo:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GIF_242: já bych si ve woku uzeného lososa na čajových lístcích dala a to natolik, že autorovi odpustím ten přepálený talíř.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    ZUZKAOU: předně bych chtěl říci, že se nechci nikoho dotknout, ale tahle fotka není imho profesionální ani chutná. A byl bych moc rád, kdyby jsi mi to vysvětlila a nebo některý z těch, kteří dali fotce plus co se jim jako na tomto líbí? Děkuji
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    IKA
    IKA --- ---
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    The Art of Plating: Where Food and Design Meet - Design Milk
    http://design-milk.com/art-plating/

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    XMARGE: díky moc :) tak já jdu dál pátrat po foťáku... ale asi je vybráno
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    KUBAN88: Pevný sklo, který nemá zoom, 35 mm (ohnisková vzdálenost).
    Tvůj blog si dávám do oblíbených a jdu se zahrabat. Nafocený to máš moc hezky!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    XMARGE: ted zena rikala ze podle tebe varila dokonce uz neco :-))


    co znamena presne to pevná 35? :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    XMARGE: super! DÍKY a ještě tip na blog


    no já právě teď fotím na půjčený nikon, ani nevím co... kamarád mi to půjčil, nastavil a nešahám na to
    www.kublanka.cz
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    KUBAN88: volila bych horší tělo a lepší objektiv a časem přikoupila třeba něco dlašího... Nejsem teda profík, jsem samouk, co se (snad) zlepšuje. Mrkni na www.pradobroty.cz - posledních tak minimálně 20 článků je foceno na objektiv sigma 17-70 (2,8-4,5) (tělo mám sony alfa 580). Zkoušela jsem jídlo fotit na pevnou padestáku (světelnost 1,7), ale moc to neklapalo, blbě se fotily detaily. Teď mám nově pevnou 35 (světlenost 1,8), už s ním mám něco nafoceno, ale zatím jsem se nedostala ke zpracování, ale na první pohled vypadají ty fotky dobře... Uvidíme, jak se na jídlo osvědčí, zatím se mi líbí svou světelností a hlobkou ostrosti....
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    PETR_TNT: takže jestli tomu dobře rozumím, lepší jít do nabídky tý d3200
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam