• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAAYURIFood styling/food photography - profesionální obrázky krásných a chutných jídel
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOCKINEZ: stejně to co podle toho případně uvařím, tak bude vypadat jinak. V tomto případě mi styliazce pomáhá mírnit mou frustraci z toho, že plating fakt není moje disciplína :-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ZUZKAOU: já chci na jídlo dokonale vidět. Do restaurace s tlumenym osvetlenim bych nesel, ani kdyby mi za to platili.

    Šerosvity at si dava Saudek na ty svy umelecky fotky prsatic a prdelatic.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOCKINEZ: hele mně se třeba líbí šerosvity a takový ty hodně světlý fotky už třeba daleko méně.


    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ZUZKAOU: ja vim, to je prave na tom to otresny. Stejne jako vsechny ty nastroje po babicce a prastary dreveny stoly (v lepsim pripade vintage, v horsim z retro shopu pro hipstery).

    Kurva, uz by tahle trapna moda mohla odeznit a na fotkach v krasnych, svetlych a moderne zarizenych kuchynich by se mohlo zacit fotit jidlo, ne dusledky poskozene motoriky.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOCKINEZ: hele styling kde jsou fleky, mouka a drobky je často záměrnej, jako že to má vypada autenticky.

    Food Styling: The Messy, Homemade Look Is In | Serious Eats
    http://www.seriouseats.com/2010/08/modern-food-styling-messy-homemade-look-wsj.html
    Top 5 Food Photography Trends in 2015
    http://foodphotography.about.com/...Photography-Basics/fl/Top-5-Food-Photography-Trends-for-2015.htm
    Food That Looks So Messy, It's Irresistible - WSJ
    http://www.wsj.com/articles/SB10001424052748704868604575433481528125458

    ad libitum
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KUBAN88: mne na tom neskutecne sere, ze to neni "cisty" - misto upravnych porci jidla vidim fotku magora, co nedokaze rozdelat cokoladu, aniz by ji rozsekal na kousky a udelal bordel ze staniolu. Manipulace s ostruzinama je pak kapitola sama pro sebe.

    Nemam nic proti tomu, kdyz se lide s vleklym a nejspis zavaznym onemocnenim nervove soustavy pokouseji o vareni, v tom pripade by to bylo OK.

    Pokud jde ale o vareni zdraveho cloveka, tak mne ty fotky serou, protoze proste lžou - takhle profici nevari.

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    SLASTE
    SLASTE --- ---
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Ja prave zkousim i jiny rozmanitejsi fotly prave proto, ze uroven kazdyho fotografa je jinde, kazdej mamjiny vybaveni a spis hlavne jako inspiraci ;) sama patrim k tem, u nichz jsou fotky na prvni pohled asi nejednotne, protoze jsou jidla s atmosferou pro tmavou fotku, a nektera si zaslouzi veselou a hodne svetlou :) ale jinak souhlas :) treba ta posledni fotka je hodne spis o zkouseni hloubky ostrosti nez o foceni jidla jako takovyho :)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    mně konkrétně u těhle fotek vadí, že je tam tak málo světla, že hrozně zanikne struktura jídla.
    Jinak se mi fotky jídel, co házíš, líbí moc:o)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SAAYURI: Chápu, právě proto to píšu, napsat to někomu pod post na fb (myslím nějakému blogerovi) tak se to rovná food blogerské sebevraždě. Proto jsem se chtěl pobavit tady. :)) ty fotky jsou trendy, jsou cool a mně nebaví, tak jsem si chtěl zjistit čím baví, nebo jestli jsem jenom já konzervativní, nedej bože exot :))
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KUBAN88: Ja jsem to taky nemyslela spatne :)
    Mam svuj styl, co se mi libi, ale zase sem zkousim hazet i jine, za kterymi si moc nestojim, protoze se zase muzou libit nekomu jinemu treba :)
    Jak sem nikdo moc neprispiva, tak nemam filtr :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SAAYURI: Třeba tohle fotíme taky, a to mne bavi:)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    SAAYURI: To není o tom, jestli ses trefila do vkusu, jen to komentuji, je to teď trend, ale mně to přijde nudný... Jinak díky za fotky, spousta je jich pro mne inovativních a inspirativní, jen jsem si povzdechl nad tímhle trendy stylem
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Ja vubec nemam nic proti tomu, kdyz nahodite treba ukazky toho, co se libi vam, at se vam do vaseho vkusu (dodnes neznameho), muzu treba priste trefit ,)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam