• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FELISMimo město
    P A T E K - 2 0 . 8 . - G R I L O V A N I ! ! ! OD 19 H O D I N DO P U L N O C I (?).
    Ryby, zeleninka, koktejly, fresh dzusy plus jidla ze staleho menu :) Doporucuju livanecky s tvarohem a jahodami :)))

    "Odpočiňte si od ruchu velkoměsta v nekuřáckém prostoru a pojďte s námi Mimo město. Připravujeme ryby a lehká, zdravá, ale přitom chutná vegetariánská jídla z celého světa."

    ZAHRÁDKA OTEVŘENA! TOČENÁ KOFOLA I PIVKO! PRIJDTE :)

    KDE?

    Nekuřácká restaurace a kavárna
    Nad Šutkou 14, 182 00 Praha 8 Kobylisy
    Otevřeno pondělí – pátek 9.00-22.00

    Mimo město plyne čas jinak.

    Tak nějak pomaleji, veseleji, chutněji, vlídněji.
    Dobře se najíte, napijete, přečtete si v klídku noviny/knížku/časopis (pro děti jsou tu připravené hračky a jídelní židle) a především se rádi vratíte...ať jen pro ten nejlepší ledový čaj na světě (a další domácí nápoje :)) nebo, že přímo vidíte, jak se vaše jídlo připravuje a třeba taky prostě jen máte rádi jednoduchost a kvalitu.

    A když se vrátíte jednou, tak i podruhé, potřetí a najednou zjistíte, že bez relaxu Mimo město (a přece v Praze) nemůžete být :-).

    A abychom si ujasnili o čem je toto audítko:
    ...tlachejte, piště, dávejte náměty pro zlepšení, co vám chutnalo anebo co by šlo naopak zlepšit nebo upravit jinak.
    Pečlivě a doslovně to budu předávat "nejvyšším" a zárověň sem budu házet novinky (na nástěnku) a také nejnovější drby :)

    Ještě by bylo dobré zmínit, že polední menu na tento týden najdete vždy na: http://www.mimomesto.cz
    rozbalit záhlaví
    FELIS
    FELIS --- ---
    CTETE zacatek ZAHLAVI ;)
    FELIS
    FELIS --- ---
    pokud me chcete, deti, poctit svou pritomnosti Mimo mesto - budu vam slouzit: ST (all day), CT (do 15 hodin) a PA (all day) :)))
    FELIS
    FELIS --- ---
    tento patek: VODNARSKY SRAZ :) [ VODNARI SEM!!! ]

    ne-vodnare nekousnem :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Hmmmmmm. Zejtra si asi zajedu na wok a žampionový krém. :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    Mili gurmani. Leto je v plnem proudu. Prijdte se osvezit skvelym smoothies, ovocnym salatem nebo vynikajicimi salaty. O dalsich jidlech nemluve :)

    Btw ad smoothies: co si presne predstavujete pod timto terminem?
    BOUKYNA
    BOUKYNA --- ---
    Jsem dnes chyběla:( Snad příště až zase dorazím, tak budu uspokojena aktuálním meníčkem:D:D
    FELIS
    FELIS --- ---
    KAROS: mela jsem ji. A byla vytecna :)
    KAROS
    KAROS --- ---
    Tyjo! zitra polevka Gaspacho! to si nemuzu nechat ujit! Vzdyt to jsou posledni slova a posledni vzpominka Arnolda Rimmera pred smrti :)))
    FELIS
    FELIS --- ---
    JE OTEVRENO V SOBOTU!!!

    9-22

    A maji naprosto luxusni pstruhy - na masle, na mandlich, se zeleninou, dle prani za super cenu 125,-. Jj, to my kocky proste muzem - na rybicky nas utahne kazdej :DDD

    Takze prijdte :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    Upraveno :) Oteviracka je 9 - 22 ...kuchyn je otevrena cca do 21 hodiny.

    V lete na zahradce to bude jeste trochu dyl - podle pocasi
    FELIS
    FELIS --- ---
    HONZIK96: to je od uterka :-) ale moje reakcni doba na nektery (min dulezity) veci, kdyz jsem busy, je "zavratna"
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    ty vogo, konečně delší otvíračka a nikde ani zmínka ... ;-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    FELIS: Dušená mrkvička s hráškem a bramborami (mé oblíbené pooperační) ;-) A prosila bych na oplátku dodat termín, kdy se bude vařit, abych se tam konečně zajela podívat ;-)
    FELIS
    FELIS --- ---
    mate Moji mili gurmani namet na nejake jidlo? (do menu)
    FELIS
    FELIS --- ---
    polevka z cervene repy byla nejaka prekoprovana, ale po pridani zakysane smetany (jak jinak u Felis :)) byla super.
    Quiche s grilovanou zeleninou a cockovym salatkem byl mnam mnam :)

    btw odpoledne (tz. po 3 h) si spoustu lidi prislo jen tak sednout: cist si, tlachat, ucit se...ke kafi, k pozdnimu obedu...a atmosfera ziskala novy rozmer :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    Tak to jsem rada, ze predstavu mate :), nebylo to mysleno konkretne na vas, ale do plenu, btw totiz vcera (myslim) jsem videla retro, prave na tema jidelen.

    Proste prijdte a uvidite :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    LALINA: no praveze to mi pride maly;) rejze v porovnani s tim zampionem a cuketou a to cely... proto se ptam)
    FELIS: jasne... ja nejim zadny obri porce, nicmene tohle nevypada - plus vzhledem k cene - na vydatnou porci. ok, nekdy zkusim zajit a uvidim;)
    FELIS: jim +/- vegestravu cca 8 let, takze mam predstavu... btw. kdyz uz ti pisu, mam takovej pocit, ze to na tvy ikonce je kocka myho brachy ;D
    LALINA
    LALINA --- ---
    FELIS: ale no tak to ne, vyla jsem 15 let vegfetarián:-))) nejlíp se mi jí a tráví jídlo u krišnáků na palmovce:-) ale já se malo dostanu nekam na jídlo...ani nevím proc... jíst po večerech už me moc neba... potřebovala bych neco podobnýho jako je Mimo město naopak ve Městě, na obědy:-))

    ale jasan, určitě se k vám podívám...
    FELIS
    FELIS --- ---
    V teto zemi jeste bohuzel stale panuje predstava (diky komancum a jejich jidelnam podle norem), ze to co je bez masa, tak musi byt zakonite nesytici, smazene, ma to vypadat jen jako vetsi priloha k masu anebo je maso nahrazene sojou.

    Nastesti nejen Mimo mesto tento mytus postupne bori :). Imho v 21. stoleti a vic jak 20 let po revoluci je nacase :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    LALINA: kdyz si Mimo mesto das "ryzi a gravirovanou zeleninu", tak ver ze Ti to za
    a) bude stacit, protoze at se to nezda, tak je to syty;
    b) po takovem jidle Ti nebude tezko;
    c) sytost Ti vydrzi podstatne dele ;-).
    A nemluvi ze me PR Mimo mesto, ale jednoduse muj zaludek :)
    Takze prijd a uvidis :)
    btw lehky jidlo nemusi nutne znamenat, ze Te nezasyti :)
    KAREN: v tom ma ale LALINA pravdu, nic jineho tam neni (plus jeste neco, pac pokud se bavime o tomto konkretnim spizku neni vyfocenej celej) a nevim co tam teda davaj :DDD KAREN opravdu to zasyti, tak jsem psala vyse i nize ;) :) - opet ze me hovori zaludek a to jak jsem psala jsem clovek, ktery toho sni opravdu hodne a jen tak neco me neuspokoji :)

    Porad se tu bavime v teoreticke rovine. Proste jednoduse prijdte, zazijte, ochutnejte :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam